fbpx

Wolumetria twarzy we Wrocławiu – bezoperacyjna poprawa owalu twarzy

wolumetria twarzy we wrocławiu

Jeśli chcesz widocznie odmłodzić swoją twarz bez sięgania po inwazyjne rozwiązania, dobrym wyborem może się okazać wolumetria twarzy. Co to jest, jak działa i jakich efektów możesz się spodziewać? Sprawdź.

Co to jest wolumetria twarzy?

Wolumetria bywa czasem nazywana modelowaniem brody kwasem lub miękkim liftingiem i w zasadzie dobrze oddaje to jej charakter. Skalpel zastąpiono tu bowiem kwasem hialuronowym, który zostaje wstrzyknięty pod skórę w określonych obszarach wymagających wypełnienia.

Wolumetria żuchwy, policzków, skroni i podbródka podnosi skórę w tych określonych obszarach i widocznie ją napina. Efekt prezentuje się niezwykle naturalnie i utrzymuje się nawet do 18 miesięcy bez konieczności wykonywania poprawek. Zabieg nie jest bolesny, choć może wywoływać pewien dyskomfort. Nie stanowi też żadnego zagrożenia dla zdrowia ani nie niesie za sobą ryzyka pojawienia się powikłań.

wolumetria twarzy wrocław

Efekty wolumetrii twarzy – przed i po

Wolumetria to zabieg polegający przede wszystkim na modelowaniu żuchwy. W związku z tym zaleca się ją osobom, które zmagają się z widocznymi oznakami starzenia się skóry i chcą choć odrobinę cofnąć wskazówki zegara. Jakich efektów możesz się spodziewać? Należą do nich m.in.:

  • uniesienie opadających policzków,
  • wypełnienie doliny łez,
  • ujędrnienie skóry i poprawa jej napięcia,
  • wymodelowanie brody,
  • poprawa owalu twarzy,
  • zmniejszenie widoczności zmarszczek.
modelowanie żuchwy

Czy można skorzystać z wolumetrii twarzy we Wrocławiu?

Chcesz poddać się modelowaniu żuchwy we Wrocławiu? A może interesuje Cię od razu pełen pakiet wolumetrii? Wrocław to miasto, w którym znajdziesz wiele gabinetów specjalizujących się w tym zabiegu. Zwróć jednak uwagę na to, żeby wybrać taki, w którym pracuje profesjonalny lekarz medycyny estetycznej i są stosowane wysokiej jakości preparaty.

Choć zasadniczo modelowanie owalu twarzy kwasem hialuronowym nie jest ryzykowne, to jednak staje się takie w momencie, gdy zabieg jest wykonywany nieumiejętnie lub przy użyciu środków pochodzących z nielicencjowanych źródeł.  Jeśli to Twoja pierwsza wolumetria twarzy we Wrocławiu, opinie innych klientek na pewno dużo Ci powiedzą. Koniecznie zapoznaj się z nimi przed umówieniem wizyty.