fbpx

Whitify

whitify

Masz dość tego, że każdą miłą chwilę rujnuje niemożność wyrażenia emocji pięknym, białym uśmiechem? Z zazdrością patrzysz na białe zęby znajomych i wciąż zastanawiasz się, jak oni to robią, skoro podobnie jak Ty pochłaniają litry kawy? Myślisz, że próbowałeś już wszystkiego? Czas odkryć Whitify i wszystkie możliwości tego zestawu, który został opracowany właśnie z myślą o osobach marzących o olśniewającym, śnieżnobiałym uśmiechu!

​Dlaczego biały uśmiech ma znaczenie?

Każdy pragnie białego uśmiechu, ale tylko mała część faktycznie podejmuje kroki, aby znaleźć odpowiedzieć na pytanie o to jak wybielić zęby szybko i skutecznie. Być może tym wszystkim osobom brakuje ostatecznej motywacji, która uświadomi w 100% jak wiele dobrego można zyskać tylko za pomocą bielszych zębów.

​Jeśli więc chcesz dowiedzieć się, dlaczego bielszy uśmiech jest tak ważny – koniecznie trzeba podkreślić na początek to, co najważniejsze:

 1. poprawa zdrowie jamy ustnej,
 2. większa samoocenę,
 3. młodszy wygląd.

Większość ludzi wie, że wybielanie zębów poprawia wygląd i samopoczucie. Jednak oprócz tego – biały uśmiech poprawia również zdrowie jamy ustnej (!). Inwestując w skuteczne wybielanie zębów z pomocą taką jak Whitify – poczujesz motywację, aby jak najlepiej zadbać o swój uśmiech, w tym regularnie szczotkować i nitkować zęby.

whitify carbon

​Dlaczego moje zęby nie są białe?

Zęby mogą zyskać nieprzyjemną i daleką do bieli barwę z wielu powodów. Może chodzić o naturalny efekt uboczny starzenia, efekt zbyt wielu zabiegów stomatologicznych.

​Jednak najczęściej jest to rezultat złych nawyków, takich jak:

 • palenie papierosów,
 • picie kawy.

Wybielając zęby z Whitify Carbon nie będziesz musiał już czuć się niepewnie, wtedy gdy się śmiejesz, uśmiechasz lub po prostu jesz. Oznacza to, że możesz cieszyć się bardziej aktywnym życiem towarzyskim. Bielsze zęby mogą również pomóc Ci osiągnąć sukces w pracy. Dzięki nowej pewności siebie poczujesz się bardziej komfortowo niż kiedykolwiek spotykając się z klientami lub prosząc szefa o podwyżkę.

​White Carbon – najważniejsze informacje

Aby zrozumieć fenomen Whitify Carbon warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami, jakimi dzieli się na temat tego rewolucyjnego produktu jego producent. Przede wszystkim warto wiedzieć, iż mamy do czynienia z naprawdę bezpiecznym i skutecznym sposobem wybielania zębów – to wszystko możliwe dzięki elastycznej nakładce, a przede wszystkim lampie LED, która pozwala uczynić cały proces szybszym – dzięki czemu już po kilku użyciach można spodziewać się pierwszych, niesamowitych efektów: widocznie bielszego uśmiechu.

Najlepsze jest to, że takie efekty można uzyskać bez wychodzenia z domu i bez niepotrzebnego stresu, jaki często towarzyszy podobnym procedurom, ale wykonywanym w gabinecie dentystycznym – co zresztą jest dużo bardziej kosztowne. Tutaj nie musisz martwić się o wydawanie wielkich sum, a dodatkowo stosowanie Whitify Carbon to także pewność, iż nie musisz się martwić kwestią nadwrażliwości zębów, która tak często ma miejsce po wybielaniu u dentysty. To wszystko możliwe, dzięki temu rewolucyjnemu produktowi – bezkonkurencyjnemu, jeśli chodzi o możliwości wybielania zębów w tym przedziale cenowym.

​Jak bezpiecznie wybielać zęby z Whitify?

W odróżnieniu do skomplikowanych procedur wybielających zęby- wybielanie zębów whitify jest nie tylko przyjemne, ale też nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy poświęcić kwadrans przez 6 dni, aby po krótkim czasie cieszyć się naprawdę olśniewającym uśmiechem.

Aby bezpiecznie skorzystać z Whitify Carbon i tym samym dać sobie duże szanse na skuteczne wybielanie zębów trzeba stosować się do kilku, zalecanych przez producenta kroków. Pierwszym jest dokładne umycie zębów i wypłukanie jamy ustnej. Następnie należy połączyć nakładkę na zęby z lampą i umieścić na nakładce niewielką ilość żelu wybielającego, który znajduje się w zestawie Whitify Carbon. Zalecane jest stosowanie takiej ilości żelu, która pozwala na pokrycie zębów, ale nie aż tak dużej, by pokrywał on i dziąsła – jeśli jednak tak się stanie, że żel będzie miał kontakt z dziąsłami konieczne będzie pozbycie się go z tego obszaru jamy ustnej.

Kolejnym krokiem jest umieszczenie nakładki na zębach, a następnie – włączenie lampy. Cała sesja będzie trwać jedyne 15 minut, a Ty w tym czasie możesz robić na co tylko masz ochotę – od pracy przy komputerze, przez oglądanie telewizji, aż po ćwiczenia jogi!

​To takie proste i wygodne! Aby zakończyć sesję wybielania z Whitify Carbon należy:

 • wyjąć nakładkę,
 • dokładnie wypłukać usta,
 • odłączyć lampkę od nakładki,
 • dokładnie wypłukać nakładkę.

Teraz już wiesz, jak wybielić zęby w domu i wiesz też, że wcale nie wymaga to skomplikowanych procedur, aby marzenie o białym uśmiechu stało się faktem. Whitify Carbon potrafi to wszystko, a Ty możesz z tego śmiało skorzystać. Jeśli chodzi o sam skład żelu stosowanego w procedurze wybielającej Whitify Carbon – jest on opracowany tak, aby stanowić możliwie jak najbardziej skuteczne i bezpieczne połączenie składników. Znaleźć tam można między innymi sok z liści aloesu, który wyróżnia się działaniem przeciwbakteryjnym, ale też ekstrakt z nasion granatu działający ochronnie na zęby. Znalazło się też miejsce na zapewniający świeży oddech mentol.

​Czy Whitify Carbon jest dla każdego?

Niemal każda osoba marząca o białym uśmiechu może skorzystać z Whitify Carbon i możliwości wybielających tego zestawu. Jednak w szczególny sposób jest to rozwiązanie polecane dla osób męczących się z lekkimi i średnimi przebarwieniami. Nie powinny jednak sięgać po ten produkt osoby zmagające się z ciężkimi przebarwieniami tetracyklinowymi. Ten zestaw do wybielania zębów nie nadaje się również do wybielania koronek zębowych. Nie zaleca się też jego stosowania w połączeniu z aparatem na zębach, natomiast jak najbardziej sprawdzi się, jeśli osoba chcąca skorzystać z jego mocy wybielania ma plomby w zębach.

Warto podkreślić, iż Whitify Carbon nie zawiera fluoru – co oznacza, że jeśli należysz do osób, które mają nadwrażliwość na ten składnik, nie musisz powstrzymywać się przed stosowaniem tego genialnego sposobu wybielania zębów, ale wręcz przeciwnie – może się okazać, że właśnie Whitify Carbon jest dokładnie tym, czego szukałeś. Pełną odpowiedzią na Twoje marzenia o pięknym, białym uśmiechu.

​Co znajduje się w zestawie Whitify Carbon?

Whitify Carbon to bardzo kompleksowy zestaw do wybielania zębów. Stanowi kompleksową i ekonomiczną odpowiedź na marzenia o białym uśmiechu dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na kosztowne wybielanie w gabinecie dentystycznym.

​Whitify wybielanie staje się łatwe, dzięki temu, że w zestawie znajdują się takie elementy jak:

 • elastyczna nakładka na zęby,
 • tubki z żelem wybielającym,
 • lampa LED do przyspieszenia efektów,
 • żel wybielający,
 • wzornik odcieni zębów.

Ważne! Na efekty stosowania Whitify Carbon można liczyć wyłącznie stosując lampę LED razem z żelem wybielającym. Sama lampa nie może przynieść zadowalających efektów związanych z wybielaniem zębów.

​Gdzie można kupić Whitify Carbon?

Jest kilka miejsc, które odpowiadają na pytanie o to gdzie kupić whitify – jednak jedynym sprawdzonym i wiarygodnym źródłem zakupu tego zestawu do wybielania powinna być strona internetowa producenta. Tam można liczyć na bezpieczne zakupy, szybką wysyłkę i uczciwą cenę, a co najważniejsze – ma się pewność, że kupowany Whitify Carbon to oryginalny produkt, od którego można oczekiwać tutaj wymienianych efektów, jak również nie martwić się o bezpieczeństwo, jeśli będzie stosowany zgodnie z zaleceniami producenta. Kupując zestaw z niesprawdzonych źródeł oczywiście nie można mieć takiej pewności, dlatego nie ma sensu ryzykować – tylko po to, by zaoszczędzić kilka złotych.

​Ile kosztuje Whitify?

Jak można się domyślać – jednym z najczęściej zadawanych pytań, jeśli chodzi o wybielanie zębów z Whitify Carbon jest to dotyczące tego, ile trzeba zapłacić, aby móc z tych wszystkich efektów skorzystać. Okazuje się, że whitify cena jest naprawdę przystępna i stosunkowo niewysoka, jak na to, na jakie efekty można liczyć – tym bardziej, gdy porównać to z kosztami, jakie za podobną skuteczność trzeba byłoby ponieść w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym. Cena Whitify Carbon oscyluje wokół 169 złotych – najlepiej sprawdzić aktualną jej wysokość na oficjalnej stronie producenta i tam też zamówić cały zestaw, aby mieć pewność co do jego jakości, bezpieczeństwa zastosowania, jak i samych efektów.

​Whitify Carbon – na jakie efekty mogę liczyć?

Skoro już o efektach mowa – trzeba przyznać, że to co potrafi zrobić Whitify Carbon naprawdę robi wrażenie. Wydaje się, że w końcu każda osoba zadająca sobie pytanie o to, jak wybielić zęby w końcu może liczyć na kompleksową odpowiedź, jak również rozwiązanie swojego problemu. Oczywiście przy założeniu, że cały zestaw jest stosowany totalnie zgodnie z zaleceniami producenta – to podstawa. Okazuje się, że od tego zestawu do domowego wybielania zębów można naprawdę wiele oczekiwać, a i tak efekty mogą przekroczyć te oczekiwania. Wiele osób, które miało przyjemność stosowania tego zestawu, unikatowego połączenia formuły żelu z światłem LED potwierdza, iż Whitify Carbon jest w stanie wybielić zęby nawet skuteczniej niż zabiegi dentystyczne. To ma sens – tym bardziej, gdy podkreślić fakt, iż mowa o naprawdę atrakcyjnej cenie i braku stresu związanego z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Efekty stosowania Whitify Carbon okazują się na tyle imponujące, iż nawet nie brakuje profesjonalnych gabinetów dentystycznych, które decydują się polecić ten zestaw swoim pacjentom szukającym najlepszego i najbardziej ekonomicznego sposobu doprowadzenia koloru swoich zębów do pożądanej bieli!

​Co inni sądzą o Whitify Carbon?

Jeśli chodzi o Whitify Carbon opinie naprawdę nie trzeba daleko szukać, aby przekonać się, iż są naprawdę przychylne pod adresem tego rozwiązania na wybielanie zębów. Zachęcamy do samodzielnego researchu! Wystarczy wpisać „ Whitify opinie” w Google, a już w ułamku sekundy pojawi się cała lista komentarzy, które niemal jednogłośnie potwierdzają, że każda złotówka wydana na ten specyfik wybielający zęby naprawdę była tego warta. Bardzo interesujące opinie można znaleźć również pod adresem Whitify Wizaż – gdzie zadowolone użytkowniczki dzielą się swoimi własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z tego produktu. Nie brakuje też zdjęć z serii „przed i po”, które tym bardziej są w stanie utwierdzić każdą zainteresowaną osobę w fakcie, iż naprawdę Whitify Carbon to prawdziwa rewolucja w dziedzinie wybielania zębów, a co najlepsze – dostępna nie tylko dla krezusów, ale dzięki swojej naprawdę świetnej cenie, niemal dla każdego, kto chce spełnić swoje marzenia o śnieżnobiałym uśmiechu jak najszybciej, bez bólu i skutków ubocznych.

​Co warto wiedzieć o wysyłce i dostawie Whitify Carbon?

Jest jeszcze kilka ważnych kwestii, które warto wiedzieć przed złożeniem zamówienia na Whitify Carbon. Są to też informacje, które być może pomogą Ci podjąć ostateczną decyzję dotyczącą tego, iż w istocie jest to opcja wybielania zębów, której po prostu szkoda byłoby sobie odmówić. Nie musisz rezygnować nawet, jeśli mieszkasz poza granicami Polski. Oficjalny producent i dystrybutor zadbał o to, by wysyłka była również możliwa poza nasz kraj, jednak z zaznaczeniem, iż w takim przypadku należy uiścić opłatę z góry. Jeśli chcesz za ten zestaw do wybielania zębów zapłacić dopiero w momencie odbioru paczki – jest to możliwe, ale jedynie przy wysyłce do miejsca znajdującego się na terenie kraju. Najlepsze jest jednak to, że dostawa jest niemalże błyskawiczna – od momentu zamówienia producent potrzebuje tylko jednego dnia roboczego, aby Whitify Carbon znalazło się na drodze pod wskazany adres. Zatem, jeśli zamówisz ten zestaw już dzisiaj – możesz mieć pewność, że nie dalej jak za kilka dni będziesz mógł już zacząć wybielanie zębów.

Dodatkowo warto zaznaczyć, że producent zadbał o dyskretną wysyłkę produktu – nikt nie będzie wiedział, co kryje się w paczce i że oto właśnie odebrałeś sekret swojego białego uśmiechu. Wszystko to zostało doskonale pomyślane – dla pełnej dbałości o Twoją prywatność.