fbpx

Tanie perfumy z feromonami damskie i męskie – świetna okazja czy strata pieniędzy?

perfumy z feromonami damskie

Postanowione: kupujesz perfumy damskie lub męskie z feromonami, aby przetestować je na własnej skórze. Przeszukałeś internet wzdłuż i wszerz, a ostatecznie w Twoim koszyku zakupowym wylądowała wersja budżetowa, czyli tanie perfumy z feromonami. Już nie możesz się doczekać, aż je wypróbujesz. Aplikujesz kilka kropli na skórę, wychodzisz z domu i… No właśnie – i co dalej? Zobacz!

Tanie perfumy z feromonami – korzystna cena, bogaty wybór

Nie da się ukryć, że dostępny w internecie wybór tanich perfum z feromonami jest bardzo szeroki. Zakresy cenowe zaczynają się już od kilkunastu złotych za minibuteleczkę, a kończą hen, wysoko – nawet na kilku tysiącach. Z tego powodu każdy znajdzie takie perfumy z feromonami, które mieszczą się w jego budżecie. Rynek sam zweryfikuje to, które produkty się sprzedadzą, a które nie.

Pozostaje jednak pytanie: czy płacąc kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych, możesz spodziewać się, że otrzymasz skuteczne perfumy z feromonami? Przyjrzyjmy się temu problemowi z bliska.

perfumy z feromonami męskie

Czy tanie perfumy z feromonami w ogóle działają?

Naturalne feromony są produkowane w organizmie człowieka, głównie przez gruczoły pachowe. Te trafiające do butelek z perfumami są jednak pochodzenia syntetycznego, zatem powstają od A do Z w laboratoriach. Dlaczego o tym wspominamy? Jednym z głównych czynników wpływających na wysoką cenę skutecznych perfum z feromonami jest skomplikowany proces produkcyjny. Wymaga stosowania drogich urządzeń, zatrudniania wykwalifikowanych specjalistów i wreszcie wykonywania wielu badań. Kwestia mechanizmów działania feromonów wciąż nie jest w stu procentach jasna. Zatem należy stale studiować ten temat i sprawdzać na bieżąco najnowsze doniesienia ze świata nauki.

Szacuje się, że w związku z tym koszt produkcji 1 grama androstenolu sięga do 6000 dolarów. Pomyśl zatem, jaka ilość tego składnika (a także pozostałych feromonów damskich czy męskich) może znajdować się w perfumach, które kosztują 30 zł. Z pewnością kilka, jeśli nie kilkanaście razy niższa niż 0,15 mg/ml, czyli wartość uważana za minimalna, by zaobserwować efekty działania. W tanich perfumach z feromonami być może są jakieś śladowe ilości feromonów, ale często są za małe, by móc je wykryć w testach laboratoryjnych, a także powiedzieć, że rzeczywiście działają.

Z drugiej strony nie daj się też nabrać na odwrotny zabieg. Maksymalne stężenie feromonów w perfumach może wynosić 1 mg/ml. Po jego przekroczeniu androstenon może ulec wytrąceniu, co zaobserwujesz po potrząśnięciu buteleczką z płynem – powinien się w nim znajdować widzialny gołym okiem osad. Jeśli go nie zobaczysz, masz pełne prawo podejrzewać, że opis producenta nie do końca współgra z prawdą. Tym samym zakup takich perfum z feromonami może być wątpliwym interesem. W końcu skoro producent kłamał w tej kwestii, równie dobrze mógł minąć się z prawdą także w innych. 

perfumy z feromonami damskie i męskie

Dlaczego skuteczne perfumy z feromonami muszą kosztować?

Poszukiwanie korzystnych okazji cenowych to dobra cecha, która wskazuje na to, że rozsądnie gospodarujesz swoim budżetem. Nie ma nic złego ani wstydliwego w tym, że wybierasz tanie perfumy z feromonami z niższej półki cenowej. W końcu nie każdy może wydać lekką ręką kilkaset albo kilka tysięcy złotych na taką zachciankę.

Musisz mieć jednak świadomość tego, z czym wiąże się taka oszczędność: najpewniej z mniejszą skutecznością oddziaływania na podświadomość otaczających Cię osób. Niska cena równa się bowiem niskiej zawartości feromonów, które – jak już wyjaśniliśmy powyżej – cechują się bardzo drogim procesem produkcyjnym.

O ile wybierzesz perfumy z feromonami, w razie niesatysfakcjonującego działania nagrodą pocieszenia będzie sam piękny zapach, który i tak możesz nosić na co dzień. Ale jeśli zdecydujesz się na zakup feromonów, które są całkowicie bezzapachowe, strata będzie spora. Na dobrą sprawę możesz nie znaleźć dla nich żadnego alternatywnego rozwiązania – będą to po prostu zmarnowane pieniądze.

Jeśli więc zależy Ci na tym, aby kupić skuteczne perfumy z feromonami, celuj raczej co najmniej średnią półkę cenową. Dzięki temu zaobserwujesz dobre efekty i sprawdzisz, w jaki sposób czujesz się, nosząc na skórze zapach feromonów. Jeśli działanie będzie zadowalające i przekonasz się, że jest to opłacalne, być może zainwestujesz w droższy wariant.Natomiast jeśli zamierzasz kupić bezzapachowe feromony damskie i męskie w formie przezroczystego płynu do aplikowania w kroplach, oszczędzanie może się źle skończyć. Jeśli trafisz na takie, w których niska cena idzie w parze z niską jakością, stracisz pieniądze i nic nie zyskasz. W tym przypadku zdecydowanie lepszą opcją jest zainwestowanie od razu w produkt, który cechuje się pozytywnymi opiniami wielu klientów.