fbpx

Perfumy męskie z feromonami – gdzie kupić takie, które naprawdę zadziałają?

perfumy z feromonami męskie

Chcesz kupić perfumy męskie z feromonami, ale boisz się, że trafisz na takie, które nie działają – i tym samym wyrzucisz pieniądze w błoto? Dowiedz się, jakimi kryteriami kierować przy wyborze, żeby kupić skuteczne perfumy męskie z feromonami.

Na co zwrócić uwagę, by kupić skuteczne perfumy męskie z feromonami?

Przy szukaniu męskich perfum z feromonami, weź pod uwagę trzy kryteria: zapach, stężenie feromonów i opinie użytkowników, którzy już je wypróbowali. Przyjrzyjmy się temu z bliska.

Feromony męskie mogą występować w dwóch wariantach: bezzapachowym, a także jako składnik klasycznych perfum męskich. Możesz wybrać ten, która najbardziej Ci odpowiada, ale wersja z zapachem wydaje się być korzystniejsza. Zyskujesz bowiem produkt 2 w 1, który działa na dwóch polach. Roztacza wokół Ciebie przyjemny aromat działający na świadomość człowieka, a także niewidzialną siatkę feromonów wpływających na podświadomość. Co więcej, perfumy męskie z feromonami są dostępne na rynku w całym wachlarzu różnych zapachów – od korzennych, ostrych propozycji, przez akordy wodne, aż po świeże, szyprowe kompozycje. Zakup takiego, który współgra z Twoim “nosem”, nie będzie problemem. A jeśli okaże się, że kompozycja feromonów jednak nie sprawdza się w Twoim przypadku, nie zostaniesz z niczym. Wciąż będziesz mieć ładne perfumy męskie, które możesz nosić tylko po to, by cieszyć się ich zapachem.

perfumy z feromonami męskie

Nieco bardziej problematyczną kwestię stanowi stężenie feromonów w perfumach. Jest to parametr, który jak żaden inny wskazuje bezpośrednio na skuteczność działania produktu. Niestety, nie każdy producent chętnie chwali się tym, jakie składniki i w jakich ilościach zastosował w swojej kompozycji.

Efekt? Na opakowaniu możesz znaleźć informację o “najwyższej zawartości feromonów na rynku”. W rzeczywistości będzie to jednak zaledwie śladowa ilość – znacznie mniejsza niż zalecane 0,15 mg/ml. A wartość ta stanowi absolutne minimum, aby zobaczyć jakiekolwiek efekty. 

Maksymalne stężenie feromonów w perfumach męskich to z kolei 1 mg/1ml. Jeśli zobaczysz taką informację na opakowaniu męskich perfum z feromonami, bądź czujny. Najpewniej jest to tylko chwyt marketingowy.

Choć powyższe aspekty są istotne, to jednak co innego jest najważniejszą kwestią w przypadku perfum męskich z feromonami: opinie osób, które już kupiły produkt i przetestowały go na własnej skórze. Ma to związek m.in. z tym, o czym wspomnieliśmy powyżej, czyli z ukrywaniem stężenia feromonów przez producentów. Jeśli nie wiesz, ile ich jest w butelce perfum, jedynym sposobem na przekonanie się o ich skuteczności jest sprawdzenie tego w praktyce – albo uczenie się na błędach innych, czyli przeczytanie opinii internetowych.

Czy feromony męskie z Rossmanna mogą być skuteczne?

Jeszcze kilkanaście lat temu perfumy męskie z feromonami były towarem deficytowym, który ciężko było kupić gdziekolwiek. Dziś dostaniesz je w zasadzie wszędzie – i w internecie, i w najbliższej drogerii. Czy takie perfumy męskie z feromonami z Rossmanna czy innego sklepu stacjonarnego będą dobrym wyborem? Czy trzeba koniecznie korzystać z oferty profesjonalnych sklepów zajmujących się sprzedażą perfum męskich – na allegro lub na własnych witrynach?

W gruncie rzeczy miejsce zakupu feromonów niewiele mówi o ich jakości. Może się bowiem okazać, że feromony męskie z Rossmanna będą strzałem w dziesiątkę, a te ze specjalistycznego sklepu nie przyniosą żadnego efektu. Zamiast kierować się renomą sklepu, zwróć uwagę na te aspekty, które omówiliśmy powyżej. Dzięki temu nie tylko znajdziesz produkt, który sprawdzi się w Twoim przypadku. Unikniesz też wielu marketingowych pułapek, jakie producenci feromonów męskich zastawiają na nieświadomych klientów. 

perfumy z feromonami męskie

Tanie perfumy z feromonami – czy warto kierować się ceną?

Wybieranie tańszych odpowiedników produktów z wyższej półki cenowej to normalnego. W końcu po co przepłacać, skoro jest to to samo, tylko w cenie przyjemniejszej dla portfela?

W przypadku perfum z feromonami takie podejście może się jednak okazać zgubne. Dlaczego? Niska cena najpewniej idzie w parze z niskim stężeniem feromonów, a w rezultacie – ze słabym działaniem. A to właśnie powód, który zmotywował Cię do ich zakupu. W związku z tym kupisz produkt, który co prawda był tani, ale w ogóle nie spełnia swojej funkcji. Wniosek? Na pewno znajdziesz lepsze przeznaczenie dla tych pieniędzy – takie, które rzeczywiście coś Ci da.Więcej informacji na temat tego, co warto przemyśleć, zanim zdecydujesz się na zakup podejrzanie tanich perfum z feromonami, znajdziesz w naszym artykule: Tanie feromony damskie i męskie – świetna okazja czy strata pieniędzy? Zajrzyj tam zanim wydasz pieniądze na niesprawdzony produkt, który zapewni Ci mierne efekty!