fbpx

O NAS

Witam Cię najserdeczniej! Mam na imię Weronika i zapraszam Cię do wspólnego odkrywania świata mody, urody i zdrowia. Wyznaję zasadę, że prawdziwe piękno tkwi w każdym z nas, a nawet najbardziej fantazyjny makijaż jest wyłącznie jego podkreśleniem. Naszym zadaniem jest nieustannie dbać o podsycanie tego wewnętrznego ognia, dzięki któremu czujemy się szczęśliwi i spełnieni.

Moje początki z makijażem

Już od najmłodszych lat interesuję się sztuką tworzenia niebanalnego makijażu, a jako młoda blogerka – cenię sobie przekazywanie wiedzy o ich wykonywaniu w precyzyjny i przystępny sposób. Uwielbiam oryginalne, kolorowe stroje. Praktykuję zdrowy styl życia, dzieląc się z Tobą moimi przemyśleniami oraz poradami. Chętnie wprowadzę Cię w fascynujący świat wizażu, sprawdzonych kosmetyków oraz skutecznych suplementów. To dla Ciebie zgłębiam tajniki różnych diet oraz testuję suplementy diety. Nie boję się trudnych tematów, dlatego z przyjemnością poruszam kwestie z dziedziny psychologii.

Decyzja o założeniu bloga była podyktowana chęcią podzielenia się z Tobą moimi sprawdzonymi sposobami na właściwie zbilansowane odżywianie, zachowanie zdrowej i pełnej blasku skóry oraz mocnych włosów, a także zapewnienie doskonałej sprawności ruchowej stawów na długie lata.

Dołącz do mnie i poznaj tajniki makijażu

Moja pasja do blogowania wypełnia każdy mój dzień. Jest mi niezmiernie miło, że mogę dzielić się nią właśnie z Tobą. Przyjmij ode mnie w prezencie niezwykłe odkrycia w dziedzinie urody, triki na zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia, a także moją własną wiedzę, zdobytą na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Mój blog to ukłon w stronę wszystkich pasjonatów zbalansowanego trybu życia, zgodnego z własną naturą. Znajdziesz tutaj gotowy jadłospis dla cukrzyków, recenzje najlepszych na rynku witamin czy niepowtarzalnego produktu na długie rzęsy. Oczy są zwierciadłem duszy, dlatego warto zadbać o ich atrakcyjną oprawę.

Zapraszam serdecznie do lektury mojego bloga każdego, kto chciałby poszerzyć swoją wiedzę, zgłębić sztukę makijażu oraz wprowadzić do swojego życia zdrowe nawyki.