fbpx

NuviaLab Relax – mocna odpowiedź na codzienny stres

NuviaLab Relax

Co jest dobre na stres, gdy naturalne sposoby na odstresowanie nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Z pomocą przyjdzie Ci suplement NuviaLab Relax, czyli tabletki na stres i nerwy bez recepty. Zobacz, co możesz zyskać dzięki takiej kuracji.

Co na stres i nerwy, gdy nic innego nie pomaga?

Jak zwalczyć stres, który paraliżuje i uniemożliwia normalne funkcjonowanie? To pytanie zadaje sobie zdecydowana większość osób żyjących w dzisiejszych czasach, które są szybkie i intensywne. Przez to często stanowią wyzwanie nie tyle dla samego organizmu człowieka, co dla jego psychiki. A tę znacznie trudniej chronić przed atakami ze strony chronicznego zmęczenia czy zdenerwowania.

Wadami życia w ciągłym stresie są nie tylko dyskomfort i nadmierna potliwość. W dłuższej perspektywie ciągły kontakt z nim może skutkować poważniejszymi konsekwencjami, jak:

 • długotrwałe rozdrażnienie i obniżenie nastroju,
 • problemy z koncentracją, 
 • nienadążanie z codziennymi obowiązkami,
 • bezsenność,
 • kołatanie w piersi i ból serca (a nawet nerwica serca),
 • ból mięśni spowodowany nieustannym napięciem,
 • migrenowy ból głowy,
 • wrzody żołądka,
 • zaburzenia krążenia, a w krytycznych przypadkach nawet zawał serca.

Przewlekły stres może być również czynnikiem, który podwyższy Twoją podatność na najróżniejsze choroby, wirusy, grzyby czy bakterie.

NuviaLab Relax

NuviaLab Relax – tabletki na uspokojenie bez recepty

Tabletki na stres NuviaLab Relax działają na 5 polach, aby przywrócić Ci spokój i poprawić nastrój:

 • wspomagają działanie układu nerwowego,
 • poprawiają funkcjonowanie mózgu i jego zdolności kognitywne,
 • zwiększają koncentrację i wydajność działania,
 • ułatwiają zasypianie i zwiększają efektywność snu,
 • wspierają w realizacji codziennych celów bez żadnych trudności związanych z obniżonym nastrojem.

Jak dawkować tabletki na stres NuviaLab Relax?

Stosowanie suplementu NuviaLab Relax to jeden z najprostszych sposobów na stres, który nie wymaga od Ciebie żadnego wysiłku. Dobroczynna formuła została zamknięta w niewielkiej, łatwej do połknięcia tabletce. Należy ją przyjmować dwa razy dziennie po jednej sztuce. Konieczne jest popicie kapsułki dużą ilością wody (ok. 300 ml) i… to tyle. 

Działanie tych tabletek na stres i nerwy jest niezależne od tego, co znajduje się w żołądku. Mimo wszystko najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest zawsze przyjmowanie tego preparatu podczas posiłku lub bezpośrednio po nim. Jest to szczególnie zalecane, jeśli często zmagasz się z różnymi dolegliwościami ze strony układu pokarmowego.

NuviaLab Relax

Co mają w składzie najlepsze tabletki na uspokojenie?

Co pomaga na stres podczas suplementacji preparatu NuviaLab Relax? W składzie tego środka na uspokojenie znajdują się jedynie naturalne, starannie przebadane pod kątem ewentualnych działań niepożądanych substancje. Warto tu wymienić przede wszystkim następujące składniki:

 • Calmomix® – unikalny kompleks składający się m.in. z ekstraktów z melisy, szyszek chmielu zwyczajnego, korzenia kozłka lekarskiego i męczennicy cielistej. Taka kombinacja ma na celu wywołać uczucie spokoju oraz poprawić zasypianie i jakość samego snu;
 • Rhodiolife® – to nic innego, jak ekstrakt pozyskany z korzenia różeńca górskiego. Ten naturalny składnik obfituje w rozawiny i salidrozydy, czyli substancji wpływające na ustabilizowanie nastroju i zmniejszenie napięcia towarzyszącego uczuciu stresu. Efektem jego działania są także lepsza pamięć i koncentracja oraz przyspieszenie funkcjonowania mózgu.
 • zestaw niezbędnych witamin i mikroskładników – na ten odżywczy koktajl składają się m.in. magnez pochodzenia morskiego, tiamina, ryboflawina, niacyna, kwas foliowy, kwas pantotenowy oraz witaminy z grupy B. Dawka zawarta w dwóch tabletkach NuviaLab Relax pokrywa dzienne zapotrzebowanie na te składniki dla organizmu dorosłego człowieka.

Czy stosowanie tabletek na uspokojenie bez recepty jest bezpieczne?

Suplementy na stres kojarzą się z czymś gorszym i słabiej działającym niż leki na uspokojenie przepisane przez lekarza. Jak pokazuje przykład NuviaLab Relax, zupełnie niesłusznie. Te tabletki na stres i nerwy bazują jedynie na naturalnych składnikach, a tym samym nie stanowią zagrożenia na zdrowia. Nie powinny również skutkować żadnymi niebezpiecznymi efektami niepożądanymi.

Aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo podczas kuracji tym suplementem na uspokojenie, producent zaleca wstrzymać się od łączenia go z alkoholem, a także lekami przeciwpadaczkowymi, uspokajającymi i nasennymi.

Masz jakiekolwiek wątpliwości lub często doznajesz ostrych reakcji anafilaktycznych na nietypowe alergeny? Koniecznie zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania. Możesz też zawsze skonsultować się z lekarzem.

NuviaLab Relax

NuviaLab Relax – skuteczny i szybki sposób na uspokojenie nerwów

Gdy tradycyjne sposoby na stres nie zdają egzaminu, warto wypróbować coś innego – zwłaszcza, jeśli ma tyle pozytywnych opinii od zadowolonych użytkowników, jak NuviaLab Relax. Pierwsze efekty zobaczysz już po kilku dniach suplementacji. Najwięcej korzyści przyniesie regularne stosowanie tego suplementu na uspokojenie przez dłuższy czas.

Koszt miesięcznej kuracji nie jest wysoki. Możesz go dodatkowo obniżyć, decydując się na zakup kilku opakowań jednocześnie, które wystarczą np. na pół roku przyjmowania preparatu.