fbpx

Najsilniejsze feromony męskie – przegląd skutecznych substancji

perfumy męskie z feromonami

Za skuteczność męskich perfum działających na podświadomość kobiet odpowiadają feromony męskie. Jakie są uważane za najsilniejsze i zapewniające spektakularne efekty? Oto wszystko, co warto wiedzieć o rodzajach feromonów męskich.

Męskie perfumy z feromonami – co się w nich znajduje?

Męskie perfumy z feromonami składają się z dwóch odrębnych warstw: zapachowej i feromonowej. Pierwsza z nich to ta, którą wyczuwa nos – zatem działa na drugiego człowieka w pełni świadomie. Męskie kompozycje zapachowe o takim przeznaczeniu zazwyczaj są nasycane aromatami, które mają za zadanie wzmocnić uwodzicielski charakter feromonów męskich. Z tego powodu znajdziesz w nich akordy, które dobrze współgrają z naturalnym zapachem męskiej skóry i budzą zainteresowanie płci przeciwnej. Najczęściej są to nuty:

  • kadzidlane (olibanum, labdanum), 
  • wytrawnych alkoholi (whisky, bourbon, rum),
  • korzennych przypraw (imbir, gałka muszkatołowa, goździk, kardamon, szafran),
  • popularnych afrodyzjaków (paczula, piżmo, ambra, drzewo sandałowe),
  • cytrusowe (geranium, cytryna, kwiat pomarańczy).

Drugą warstwę takich preparatów stanowią męskie feromony. Choć są bezzapachowe i niewidzialne gołym okiem, to jednak silnie wpływają na podświadomość człowieka, wywołując w nim określone reakcje. O tym, jakich efektów możesz się spodziewać po zastosowaniu perfum męskich z feromonami, przeczytasz tutaj: Czy feromony męskie naprawdę działają jak afrodyzjak?

perfumy męskie z feromonami

Silne feromony męskie – jakie masz do wyboru?

Badania nad męskimi feromonami trwają już od wielu lat, ale wciąż nie uważa się ich za zakończone. Chociaż potwierdzono istnienie i działanie wielu z nich, to na rynku detalicznym można się spotkać głównie z preparatami bazującymi na 4 najmocniejszych feromonach męskich. Co warto o nich wiedzieć, aby jak najefektywniej korzystać z perfum męskich z feromonami?

Androstenol

Jeśli zależy Ci na uwodzicielskim działaniu perfum, poszukaj w ich składzie najmocniejszego feromonu męskiego, który jest wabikiem na kobiety, czyli właśnie androstenolu. Ten naturalny feromon występuje u człowieka jedynie w okresie dojrzewania – co ciekawe, i u dziewczynek, i u chłopców. 

Po zastosowaniu perfum z androstenolem, łatwiej zjednasz sobie płeć przeciwną. W oczach potencjalnej partnerki staniesz się bardziej atrakcyjny pod kątem wyglądu i tego, co mówisz. Inni mężczyźni będą z kolei respektować Twoją wyższą pozycję w grupie, uznając podświadomie to, że jesteś liderem.

Androstenon

Ze wszystkich tych czterech feromonów męskich, to właśnie ten uznawany jest za najsilniejszy i najagresywniej działający na ludzką podświadomość. Dlatego też w perfumach stosuje się jego niewielkie ilości, wzmocnione pozostałymi składnikami o nieco subtelniejszym działaniu. Szacuje się, że wrażliwość na androstenon wykazuje aż 80% kobiet – zatem masz wyjątkowo dużą szansę na to, że osiągniesz zamierzony efekt.

Androsteron

Androsteron to jeden z najmocniejszych feromonów męskich, który warto stosować, jeśli zależy Ci na sukcesach zawodowych oraz tych wymagających aprobaty innych osób. Pomaga bowiem w wykreowaniu wrażenia autorytetu i nadaniu pozycji lidera w grupie.

Do perfum męskich z feromonami bywa dodawany również z dwóch innych powodów:

  • podkręca skuteczność innych feromonów, które w duecie z nim stają się silniejsze,
  • nieco łagodzi działanie androstenonu, który stosowany samodzielnie mógłby kojarzyć się z agresją.

Androstadienon

Androstadienon jako jedyna z powyższych substancji występuje naturalnie i u mężczyzn, i u kobiet. U panów pojawia się jednak w znacznie większej ilości i dzięki temu jest silniejszy. Na jego wyjątkowość wpływa również to, że działa tylko na osoby przeciwnej płci – zatem perfekcyjnie sprawdza się w perfumach męskich z feromonami, które mają zwiększyć Twoje szanse na udany finał randki.

perfumy męskie z feromonami

Kilka silnych feromonów męskich – jedna butelka z perfumami

Czy możesz wybrać perfumy męskie z konkretnym feromonem? Może to stanowić nie lada wyzwanie, gdyż producenci zdecydowanie preferują używać mieszanek kilku z nich o starannie dobranych proporcjach. Dzięki temu preparat działa skuteczniej i dociera do szerszego grona odbiorców niż byłoby to możliwe w przypadku perfum męskich z jednym konkretnym feromonem.

Warto też wiedzieć, że feromony męskie możesz samodzielnie mieszać, tworząc własne kompozycje. Co prawda niesie to za sobą pewne ryzyko ich przedawkowania, które może objawiać się brakiem widocznych efektów. Równie dobrze możesz jednak stworzyć w ten sposób taką mieszankę, która będzie perfekcyjnie współpracować z Twoimi naturalnymi feromonami. Wszelkie eksperymenty są więc w cenie, ale warto podchodzić do tego z umiarem.W jakich perfumach męskich z feromonami znajdziesz te 4 substancje? Przyjrzyj się naszemu zestawieniu najciekawszych produktów zapachowych wzbogaconych feromonami: Najsilniejsze feromony męskie – ranking perfum męskich z feromonami.