fbpx

Najmocniejsze feromony męskie – idealne nie tylko na randkę

feromony męskie - perfumy męskie z feromonami

Niemal każdy kojarzy feromony męskie z czymś, co może zwiększyć szansę na udany finał randki. Ale tylko nieliczni wiedzą, że po męskie perfumy z feromonami można też sięgać w innych sytuacjach z codziennego życia, z równie udanymi rezultatami. Przekonaj się, kiedy warto stosować feromony męskie i na jakie efekty możesz liczyć.

Perfumy męskie z feromonami – przepis na udaną randkę

Słyszałeś opinie o feromonach męskich – internetowe lub z pierwszej ręki od kolegów, którzy z nich korzystali. Ale nie chce Ci się wierzyć w to, że rzeczywiście tak działają? Rozsądne podejście do takich newsów to dobra cecha. Pozwala uniknąć wielu marketingowych pułapek, a tym samym różnych problemów.

Męskie feromony nie są jednak taką pułapką. To substancje, które stanowią obiekt badań światowych naukowców już od wielu lat. I choć na ostateczne wyniki trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, to jednak aktualna wiedza na ich temat pozwala już wyrobić sobie własne zdanie o perfumach męskich z feromonami.

W kontekście skrapiania się feromonami męskimi przed wyjściem na randkę, warto skupić się na jednym sprawdzonym fakcie. Są one odbierane przez tzw. aparat nosowo-lemieszowy, a następnie kierowane w formie impulsu do podwzgórza. Odpowiada ono m.in. za wywoływanie pociągu seksualnego. Nie należy tego rozumieć, jako stuprocentowej gwarancji na wzbudzenie pożądania i namiętności w partnerce.

feromony męskie - perfumy męskie z feromonami

Działanie męskich feromonów jest podświadome, a zatem znacznie subtelniejsze. Osoba, która wyczuje Twoje feromony, odbierze to raczej jako cienką nić sympatii i porozumienia. Być może miałeś kiedyś tak, że już po zamienieniu z kimś kilku słów wiedziałeś, że będziecie się dobrze dogadywać. Tutaj będzie to wyglądać bardzo podobnie. Twoja rozmówczyni nie będzie wiedziała, skąd wzięło się u niej to odczucie, ale staniesz się w jej oczach atrakcyjniejszy wizualnie oraz bardziej interesujący jako rozmówca. Co się stanie, jeśli połączysz to ze swoim naturalnym urokiem osobistym i podstawami wiedzy o randkowaniu? Wrosną szanse na to, że wszystko pójdzie zgodnie z Twoim planem, a spotkanie potoczy się w dobrym kierunku.

Nie oznacza to jednak, że nie możesz zrazić do siebie swojej rozmówczyni. Ale przynajmniej to, że uda Ci się rozpocząć z nią rozmowę, jest bardziej realne niż zwykle. Nie zawsze jest to takie proste.

Czy warto nosić feromony męskie do pracy?

Bezpośrednie działanie feromonów męskich na podwzgórze może przynieść korzyści nie tylko w sferze miłosnych podbojów. Mogą też zwiększyć Twoje szanse na powodzenie w pracy i zdobycie awansu lub podwyżki, które od dawna były w sferze Twoich marzeń i nie miałeś pojęcia, jak je urzeczywistnić.

Jest to związane z tym, że podwzgórze odpowiada za przetwarzanie wielu emocji, a nie tylko podniecenia seksualnego. Stymulacja tego obszaru mózgu może również spowodować zwiększenie szacunku do Ciebie, uznanie Twojej dominacji w grupie albo po prostu sympatię – a nawet ona wystarczy czasem, by osiągnąć sukces zawodowy. Wszystko to oczywiście wydarzy się na poziomie podświadomym, niemal bez żadnej kontroli ze strony osoby, która uległa feromonom męskim z Twoich perfum.

Czy perfumy męskie z feromonami zagwarantują Ci awans? Oczywiście nie. Twoje osiągnięcia w pracy wciąż będą zależeć od Ciebie, ale dzięki feromonom ludzie będą do Ciebie pozytywniej nastawieni. To natomiast zwiększa prawdopodobieństwo tego, że zdołasz skupić na sobie ich uwagę na wystarczająco długi czas, by przekonać ich o tym, dlaczego zasługujesz na awans lub podwyżkę.

feromony męskie - perfumy męskie z feromonami

Kiedy jeszcze warto stosować perfumy z feromonami męskie?

To jednak nie koniec zastosowań męskich feromonów. Na dobrą sprawę możesz ich bowiem używać w każdej sytuacji życiowej, w której zależy Ci na tym, by zjednać sobie otoczenie. 

Co więcej, męskie perfumy z feromonami mogą wpływać nie tylko na osoby, z którymi rozmawiasz, ale także na Ciebie. W jaki sposób? Pozwolą Ci poczuć się pewnym siebie i zwiększyć Twoje poczucie własnej wartości.

Choć to smutne, nie każdy potrafi walczyć o swoje. W sytuacji, gdy pojawia się moment konfrontacji sił, wiele osób po prostu odpuszcza bez walki, pozwalając innym zabrać to, o czym marzą. Mogą to być awans w pracy, nowy klient z szansą na duży zarobek lub kobieta, o której nie mogą przestać myśleć.

Rozpamiętywanie takich momentów, w których nie mogłeś zmotywować się do tego, by postawić na swoim, nic nie da. Ale odbudowanie zaburzonego poczucia własnej wartości już tak. Nie zrozum nas źle, feromony męskie nie zastąpią tutaj własnej pracy nad sobą albo wizyty u terapeuty. Ale pomogą postawić pierwszy krok, który zawsze jest najtrudniejszy.

Korzystając z nich, wywrzesz na rozmówcach dobre pierwsze wrażenie. Zainteresowanie na ich twarzach i pozytywna postawa zachęcą Cię do tego, by przemóc swój strach przed wyrażaniem własnej opinii. Być może to właśnie takiego wsparcia potrzebujesz, aby stać się bardziej pewnym siebie.

Jeśli chcesz wypróbować działanie perfum męskich z feromonami, zerknij do naszego rankingu: Najsilniejsze feromony męskie – ranking perfum męskich z feromonami. Znajdziesz w nim aż 5 propozycji, które cieszą się największym uznaniem panów, a także naszej redakcji. Sprawdź, które będą najlepsze w Twoim przypadku!