fbpx

Mikrodermabrazja diamentowa w Gdańsku – efektywne złuszczanie dla wrażliwej cery

mikrodermabrazja diamentowa gdańsk
mikrodermabrazja diamentowa gdańsk

Mikrodermabrazja diamentowa pomaga oczyścić skórę i zwalczać oznaki przedwczesnego starzenia się skóry. Zobacz, co jeszcze możesz zyskać, jeśli zdecydujesz się na zabieg mikrodermabrazji diamentowej.

Mikrodermabrazja diamentowa – co to jest?

Pod pojęciem mikrodermabrazji diamentowej kryje się proces mechanicznego złuszczania martwego naskórka. Wykorzystuje się w tym celu głowicę wykończoną mikrodiamentami, która ściera wierzchnią warstwę skóry. W tym samym czasie specjalna głowica ssąca pochłania powstały na skutek tego działania pył.

Złuszczanie przy użyciu mikrodermabrazji diamentowej jest bardziej agresywne niż chociażby peeling chemiczny czy enzymatyczny. Pozwala to osiągnąć fenomenalne rezultaty i dogłębnie oczyścić skórę. Jednocześnie zabieg jest w pełni bezpieczny nawet dla wrażliwej cery, o ile jest wykonywany przez wykwalifikowaną osobę.

mikrodermabrazja diamentowa gdańsk

Niesamowite efekty mikrodermabrazji przed i po – porównanie

Celem zabiegu mikrodermabrazji diamentowej jest usunięcie martwego naskórka oraz zanieczyszczeń, które zebrały się na nim na skutek używania kosmetyków czy życia w zanieczyszczonym środowisku. Zaleca się go w przypadku wszystkich rodzajów cery, a w szczególności tej zmagającej się z trądzikiem, łojotokiem, zaskórnikami, przebarwieniami oraz rozszerzonymi porami. Po przeprowadzeniu mikrodermabrazji możesz zauważyć:

  • wygładzenie skóry i wyrównanie jej kolorytu,
  • widoczne oczyszczenie porów,
  • zmniejszenie przetłuszczania się cery i powstawania wyprysków,
  • usunięcie zaskórników,
  • spłycenie zmarszczek oraz poprawę napięcia skóry.
mikrodermabrazja diamentowa gdańsk

Ceny mikrodermabrazji diamentowej w Gdańsku

Ile może Cię wynieść przeprowadzenie mikrodermabrazji diamentowej w Gdańsku? Ceny tego zabiegu zaczynają się już od 100 zł, jeśli występuje pojedynczo. Najwięcej korzyści można jednak uzyskać wtedy, gdy towarzyszy mu dobrze dobrana maska oraz skoncentrowana kuracja przy użyciu ampułki, np. z kwasem hialuronowym lub witaminą C. 

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej w Gdańsku wykonasz w wielu gabinetach. Szukając tego właściwego, kieruj się opiniami klientek, które już miały okazję wypróbować daną ofertę. Lepiej wydać nieco więcej pieniędzy i wykonać zabieg w sprawdzonym miejscu, niż zaoszczędzić, ale nie zobaczyć żadnych efektów.