fbpx

Silne feromony damskie – kiedy warto po nie sięgnąć?

feromony damskie - perfumy damskie z feromonami

Feromony damskie kojarzą Ci się jedynie ze środkami mającymi zagwarantować powodzenie u płci przeciwnej? Masz rację, ale tylko częściowo. W rzeczywistości perfumy damskie z feromonami przydają się także w innych codziennych sytuacjach. Sprawdź, kiedy warto z nich skorzystać.

Czy feromony damskie pomogą na randce?

Szukasz kogoś, z kim będziesz dzielić każdy kolejny dzień do końca życia? A może zależy Ci tylko na przelotnej znajomości na krótki, ale intensywny i bardzo przyjemnie spędzony wieczór. Niezależnie od tego, jaki cel przyświeca Ci podczas szukania męskiego towarzystwa, damskie perfumy z feromonami są tym, czego Ci potrzeba.

Dzięki stymulacji autonomicznego układu nerwowego, feromony bezpośrednio wpływają na reakcje organizmu Twojego rozmówcy, które nie są w pełni zależne od jego woli. Należą do nich np. przyspieszenie akcji serca, rozszerzenie źrenic czy kontrolowanie oddechu. A zatem są stanie działać na jego podświadomość, poprawiając to, w jaki sposób odbiera Twoją osobę. I choć nie ma pojęcia, o co chodzi, od razu czuje “chemię” i elektryzujące napięcie między wami.

Pod żadnym pozorem nie oznacza to, że od razu rzucisz go na kolana i sprawisz, że nie będzie widział świata poza Tobą. Tak dzieje się jedynie w świecie niektórych zwierząt, głównie owadów, w którym to feromony przesądzają o kwestiach dotyczących reprodukcji. Na proces zakochania u człowieka wpływa jednak zbyt wiele złożonych czynników, by sprawę mogły załatwić feromony damskie. Ale zawierające je perfumy na pewno ułatwią drogę do nawiązania miłej znajomości. A stąd – jak głosi znana piosenka z lat 70. – do zakochania jeden krok!

feromony damskie - perfumy damskie z feromonami

Czy warto nosić do pracy perfumy z feromonami damskie?

Idąc od biura, skupiasz się pewnie głównie na wykonywaniu swoich obowiązków, zatem nie w głowie Ci amory. Dlaczego więc twierdzimy, że perfumy damskie z feromonami są doskonałą opcją do pracy?

Jak już dowiedziałaś się z naszego poprzedniego wpisu, feromony są odbierane przez aparat lemieszowo-nosowy, a stamtąd wysyłają impuls wprost do podwzgórza mózgu. Co prawda jest ono odpowiedzialne za pobudzenie seksualne, ale jego rola nie ogranicza się tylko do tego jednego zadania. Podwzgórze odpowiada za homeostazę całego organizmu i wpływa na cały szereg różnych emocji. W efekcie stymulacja tego obszaru mózgu przez damskie feromony może też przynieść inne skutki niż pociąg seksualny. Warto tu wymienić m.in.:

  • poczucie sympatii – Twoja twarz będzie wyglądać na milszą, a wypowiadane przez Ciebie słowa sprawiać wrażenie ciekawszych niż dotychczas,
  • chęć lepszego poznania Cię,
  • uznanie Twojej dominacji w grupie,
  • większą ufność do Ciebie.

Zastosowanie feromonów nie sprawi, że ludzie nagle zaczną Cię lubić, a szef sam zaproponuje Ci podwyżkę. Pomoże Ci jednak wywrzeć na otoczeniu dobre pierwsze wrażenie, a także zyskać jego uwagę. Reszta wciąż będzie zależała od tego, jak się zachowasz. Ale jak to mówią, dobry start to już połowa sukcesu.

feromony damskie - perfumy damskie z feromonami

Perfumy damskie z feromonami – pokonaj wrodzoną nieśmiałość!

Nie da się ukryć, że damskie feromony działają głównie na otoczenie. W pewnym sensie mogą również wpłynąć również na Ciebie. Co dokładnie mamy na myśli?

Załóżmy, że od dziecka zmagasz się z chorobliwą nieśmiałością, która nie raz przysporzyła Ci trudności – czy to w życiu osobistym, czy też zawodowym. Przypomnij sobie te wszystkie sytuacje, w których bałaś się zwrócić komuś uwagę, że popełnił błąd, zrezygnowałaś z zagadania do chłopaka, który wpadł Ci w oko, czy też ugryzłaś się w język zamiast poprosić szefa o awans lub podwyżkę, które należą Ci się już od dawna.

„Syndrom szarej myszki” nie tylko pozbawia Cię sukcesów w pracy i szczęścia w miłości. Sprawia także, że wciąż rozpamiętujesz sytuacje, w których powinnaś wykrzesać z siebie większą pewność siebie i zawalczyć o swoje? Z pewnością zawsze marzyłaś o magicznym eliksirze, który pozwoli Ci poczuć się tak, jak te odważne, pewne siebie kobiety, które oglądasz na szklanym ekranie.

Magia oczywiście nie istnieje – ale feromony damskie już tak. Skrapiając się nimi codziennie przed wyjściem z domu, zyskasz większą przychylność osób z najbliższego otoczenia. A to doskonałe pole do wypracowania pewności siebie w najróżniejszych sytuacjach. Gdy zauważysz, że ludzie pozytywniej reagują na Twoje propozycje, z każdym kolejnym razem ich wysuwanie będzie Ci przychodzić z większą łatwością. Perfumy damskie z feromonami są zatem dobrą drogą do tego, by małymi kroczkami odbudować poczucie własnej wartości.

Chcesz wypróbować, jak damskie perfumy z feromonami sprawdzą się w Twoim przypadku? Nic prostszego. W wyborze tych właściwych pomoże Ci przygotowany przez nas ranking: Najpiękniejsze damskie perfumy z feromonami – TOP 5.