fbpx

Karboksyterapia w Warszawie – nieinwazyjne modelowanie sylwetki

karboksyterapia

Szukasz uniwersalnego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, który przyniesie zabiegi i w przypadku twarzy, i ciała? Poznaj zalety karboksyterapii i sprawdź, jakich efektów możesz oczekiwać.

Na czym polega karboksyterapia?

Kluczem do skuteczności karboksyterapii jest zastosowanie dwutlenku węgla. Wprowadzony bezpośrednio pod skórę, szybko rozchodzi się po komórkach, pokazując swoje terapeutyczne działanie. Dzięki temu, że rozszerza naczynia krwionośne, poprawia nie tylko przepływ krwi, ale również poziom natlenienia komórek. Co więcej, karboksyterapia sprzyja lipozie, czyli rozpadowi złogów tłuszczu. Wstrzyknięcie dwutlenku węgla bezpośrednio pod skórę może również wywołać kontrolowany stan zapalny. W wyniku niego organizm zaczyna produkować więcej kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za młody wygląd skóry.

karboksyterapia

Karboksyterapia na twarz, pod oczy i na cellulit – efekty

Jak już wspomnieliśmy, zabieg karboksyterapii może być wykonywany na różnych partiach ciała. W przypadku każdej z nich może przynieść nieco inne rezultaty. Jakie?

  • Karboksyterapia na twarz – może skutkować wygładzeniem blizn i zmarszczek i zmniejszeniem widoczności rozszerzonych naczynek. Przysłuży się również ogólnemu ujędrnieniu skóry twarzy.
  • Karboksyterapia pod oczy – pomoże rozjaśnić cienie i zmniejszyć opuchliznę pod oczami. Może też być stosowana na opadające powieki.
  • Karboksyterapia podbródka – poprawi owal twarzy, przywracając skórze naturalne napięcie.
  • Karboksyterapia skóry głowy – pobudzi mikrokrążenie krwi. Będzie to skutkować stymulacją cebulek, a w efekcie szybszym porostem włosów.
  • Karboksyterapia na rozstępy – zwiększona produkcja elastyny i kolagenu pozwoli poprawić napięcie skóry. Tym samym umożliwi wymodelowanie sylwetki i pozbycie się nieestetycznych rozstępów,
  • Karboksyterapia na cellulit – dwutlenek węgla rozbije nadmiar tłuszczu w kluczowych obszarach, wspomagając Cię w walce z uciążliwym cellulitem.
karboksyterapia warszawa

Karboksyterapia – ceny w Warszawie

Zabieg karboksyterapii w Warszawie wykonasz w wielu gabinetach oferujących usługi z zakresu medycyny estetycznej. Ile wyniesie Cię taka terapia? Wszystko zależy od tego, ilu zabiegów będzie wymagać Twoja skóra. Szacuje się, że widoczne rezultaty pojawiają się po ok. 8-10 sesjach, a koszt jednego zabiegu karboksyterapii w Warszawie zaczyna się od ok. 99 zł. Skontaktuj się ze specjalistą, a ten podpowie Ci, po ilu zabiegach możesz zobaczyć pożądane efekty u siebie.