fbpx

Jak szukać skutecznych perfum damskich z feromonami?

perfumy damskie z feromonami

Liczba rodzajów perfum damskich z feromonami dostępnych na polskim rynku może przyprawić o zawrót głowy. A przecież można też skorzystać z ofert zagranicznych sklepów o jeszcze bardziej zróżnicowanym asortymencie… Dowiedz się, jak znaleźć skuteczne perfumy damskie z feromonami, które naprawdę działają.

Działające feromony z drogerii – czy to możliwe?

Choć jeszcze kilkanaście lat temu zakup damskich perfum z feromonami w Polsce graniczył z cudem, dziś ich oferty atakują prawie z każdej strony. W zasięgu ręki masz chociażby feromony damskie z Rossmanna, damskie perfumy z feromonami z Hebe czy perfumy z feromonami damskimi z Sephory. Ale to jeszcze nie koniec, bo przecież poza sklepami stacjonarnymi można je też dostać w internecie. Dużą popularnością cieszą się wszystkie feromony damskie z Allegro, ale też te dostępne w e-sklepach specjalizujących się właśnie w tych substancjach.

Pozostaje jednak zasadnicze pytanie: czy perfumy z feromonami z sieciówek różnią się od tych oferowanych przez profesjonalne firmy? W gruncie rzeczy, miejsce zakupu nie ma większego znaczenia. Istotna jest jedynie wartość podana na opakowaniu jako stężenie feromonów. Im jest wyższa, tym większej skuteczności działania możesz się spodziewać.

Zaleca się, by zawartość feromonów damskich w preparacie była większa niż 0,15 mg/ml, ale mniejsza niż 1 mg/ml. Z badań laboratoryjnych wynika bowiem, że pierwsza z tych wartości jest minimalną, przy której zaobserwowano jakiekolwiek efekty stosowania damskich perfum z feromonami. 1 mg/ml to z kolei stężenie, przy którym feromony wytrącają się pod postacią widocznego osadu, a tym samym tracą na skuteczności.

Chcemy Cię uczulić na jeszcze jedną kwestię dotyczącą zakupu perfum damskich z feromonami. Cena dość często idzie w parze z ich jakością, dlatego najtańsza opcja może Cię rozczarować. Zawsze najpierw upewniaj się, jaka jest zawartość feromonów w produkcie, a dopiero później wybieraj wariant odpowiadający Ci cenowo.

perfumy damskie z feromonami

W atomizerze, z zakraplaczem czy inne – jaką formę feromonów wybrać?

Chociaż feromony damskie kojarzą się głównie z perfumami z takim dodatkiem, to jednak w rzeczywistości są dostępne również w innych formach o podobnej skuteczności. Zobacz, jaki masz wybór.

  • Feromony damskie w atomizerze – to chyba najczęściej spotykany wariant, który przypomina klasyczne perfumy. Jest wygodny w użytkowaniu i dawkowaniu, bo wystarczy tylko jedno psiknięcie, a na Twoją skórę dostanie się konkretna dawka preparatu. Możesz też dyskretnie aplikować perfumy damskie z feromonami poza domem, bez tłumaczenia, co to właściwie jest.
  • Feromony damskie z zakraplaczem – forma stosowana w przypadku bezzapachowych feromonów damskich. Cechuje się precyzyjną aplikacją, którą ułatwia zakraplacz. Trzeba jednak uważać, by wymierzyć dokładnie taką ilość preparatu, jaką zaleca producent. Zazwyczaj są to 1-2 krople.
  • Feromony damskie w roll-onie – aplikuje się je podobnie jak zwykły dezodorant, tylko w innych miejscach. Takie feromony warto nanieść na te obszary ciała, które są najcieplejsze, czyli np. szyję, zgięcia łokci czy nadgarstki.
  • Feromony damskie w kremie/żelu – podobnie jak powyżej, służą do rozsmarowania bezpośrednio na skórze w strategicznych miejscach. Szybko się wchłaniają i nie pozostawiają na skórze mokrych czy tłustych śladów. 
perfumy damskie z feromonami

Gdzie kupisz skuteczne perfumy damskie z feromonami?

Szukając damskich perfum z feromonami, warto zaglądać do sklepów, które cieszą się dużą popularnością. Znajdziesz na nich ślady innych użytkowników, którzy skorzystali z tych ofert przed Tobą. Ich opinie o perfumach damskich z feromonami nakierują Cię na te, które rzeczywiście działają, a także ustrzegą przed zakupem tych niezapewniających spektakularnych efektów. 

Szczególną uwagę zwróć na takie opinie o najsilniejszych feromonach damskich, które zawierają informację o okresie stosowania. Dlaczego? Trzeba mieć na uwadze to, że feromony nie działają na każdego w równym stopniu – jedne osoby są na nie bardziej podatne, inne mniej. Jednokrotne skropienie się nimi przed wyjściem z domu nie jest zatem wystarczającym testem ich skuteczności. Ale użytkowanie przez kilka tygodni powinno już wystarczyć, aby wyrobić sobie o nich pewne zdanie.

Możesz też poszukać takiego sklepu online, który oferuje próbki feromonów damskich, czyli miniopakowania dostępne za ułamek ceny dużego opakowania. Co prawda nie wystarczą na długi czas, ale przynajmniej przekonasz się, jak się czujesz, nosząc je na skórze. A to już jakieś ułatwienie przy podejmowaniu decyzji zakupowej.

Chcesz poznać nasze propozycje skutecznych i pięknie pachnących perfum damskich z feromonami? Przygotowaliśmy ranking z 5 typami, które wzbudziły nasze największe zainteresowanie: Najpiękniejsze damskie perfumy z feromonami – TOP 5. Sprawdź, czy znajdziesz wśród nich coś dla siebie!