fbpx

5 zasad efektywnego korzystania z feromonów damskich i męskich

perfumy z feromonami damskimi lub męskimi

Właśnie dotarły do Ciebie zamówione feromony i nie możesz się doczekać, aż wypróbujesz je w praktyce? Stop! Zanim spsikasz się nimi od stóp do głów, zapoznaj się z naszymi wskazówkami dotyczącymi ich efektywnego używania – a osiągniesz lepszy rezultat.

W jakich miejscach aplikować feromony, by zadziałały?

Oczywiście możesz skropić się feromonami męskimi lub damskimi w każdym miejscu, w którym tylko zechcesz. Ale jeśli zależy Ci na tym, by działały intensywne i długo się trzymały, wybierz do aplikacji takie obszary, w których skóra jest najcieplejsza. My osobiście polecamy stosować je na szyję, za uszami, w zgięciach łokci i na nadgarstkach. W ten sposób nie tylko przedłużysz ich trwałość, ale też ułatwisz ich rozchodzenie się po Twoim najbliższym otoczeniu. Cząsteczki będą rozchodzić się w powietrzu za każdym razem, gdy poruszysz ręką lub głową.

Jak długo działają feromony damskie i męskie?

Feromony to cząsteczki lotne, które mają za zadanie dotrzeć do aparatu nosowo-lemieszowego człowieka umiejscowionego w okolicy przegrody nosa. W związku z tym cechują się podobnym sposobem działania do klasycznych perfum – i tak samo szybko ulegają ulotnieniu. Chociaż wiele zależy od formy aplikacji i stężenia feromonów męskich lub damskich, szacuje się, że działają przez ok. 4-6 godzin po rozpyleniu lub rozsmarowaniu po skórze. Z każdą kolejną godziną ich działanie jest coraz słabsze. Zatem warto rozważyć zabranie buteleczki ze sobą i powtórzenie aplikacji w ciągu dnia. W zależności od konkretnych potrzeb możesz to zrobić nawet kilkakrotnie.

perfumy z feromonami damskimi lub męskimi

Jak przedłużyć działanie feromonów?

Jak już wspomnieliśmy przed chwilą, damskie lub męskie perfumy z feromonami działają przez ok. 4-6 godzin, a po upływie tego czasu ulatniają się. Dotyczy to jednak jedynie skóry, ale nie… Twoich ubrań. Okazuje się bowiem, że feromony są w stanie pozostać na tkaninach znacznie dłużej. Warto wykorzystać ten fakt – np. aplikując odrobinę perfum na ulubiony szalik czy poły kurtki.

Uważaj jednak, jeśli korzystasz z perfum z feromonami. Znajdujący się w nich alkohol może działać destrukcyjnie na materiał i pozostawiać na nim nieestetyczne, trudno do sprania plamy. Jest to zatem opcja raczej dla feromonów w formie bezbarwnego, bezzapachowego płynu.

Miej na uwadze to, że w przypadku feromonów damskich i męskich liczy się też umiar. Aplikując je i na skórę, i na ubrania można w końcu przesadzić. Zwiększaj więc dzienną dawkę powoli i obserwuj, jak zmieniają się efekty.

Co zrobić, by perfumy z feromonami były trwalsze?

Większość producentów zaleca stosowanie męskich i damskich perfum z feromonami bezpośrednio na skórę. Dzięki temu mogą związać się z naturalnymi feromonami wydzielanymi przez ciało. Następnie należy je pozostawić na chwilę, żeby się wchłonęły, i gotowe – możesz wyjść z domu i testować ich działanie w terenie.

My zdradzimy Ci jednak sprytny sposób na to, by przedłużyć trwałość feromonów damskich lub męskich. Gdy już zaaplikujesz je na konkretny fragment skóry, posmaruj go silnie nawilżającym kremem. Z aktualnych badań nad feromonami wynika, że najdłużej utrzymują się na dobrze nawilżonej skórze – zatem tłusty krem niejako zamknie je w naskórku i nie pozwoli im ulotnić się przedwcześnie.

perfumy z feromonami damskimi lub męskimi

Czy można mieszać ze sobą różne rodzaje feromonów?

Masz kilka różnych feromonów męskich? Zastanawiasz się, czy możesz mieszać ze sobą różne feromony damskie? Odpowiedź na to pytanie brzmi: tak. Nic nie stoi na przeszkodzie temu, by stosować jednocześnie kilka rodzajów takich preparatów – pod warunkiem, że dysponujesz wariantem bezzapachowym. Miksowanie kilku rodzajów damskich czy męskich perfum z feromonami może już okazać się mniej udanym eksperymentem. Zamiast wywrzeć na otoczeniu piorunujące wrażenie, jedynie przyprawisz napotkane osoby o ból głowy – a i dla Ciebie taka intensywna kompozycja zapachowa będzie najpewniej zbyt intensywna i męcząca.

Pomieszanie kilku rodzajów bezwonnych preparatów jest jednak świetnym pomysłem na to, jak uzyskać najmocniejsze feromony męskie lub damskie, które odznaczają się wyjątkowo silnym działaniem. Pamiętaj o tym, że producenci również stosują mieszanki różnych składników aktywnych, a Ty po prostu tworzysz własna recepturę na bazie ich produktów – i być może okaże się ona nawet skuteczniejsza. 

Uważaj tylko, by nie przesadzić, bo przesycenie feromonami może działać na otoczenie wręcz odwrotnie niż powinno. Zamiast cieszyć się wzmożonym zainteresowaniem, możesz sprawić, że ludzie będą się od Ciebie podświadomie izolować Najlepiej więc testować nowe mieszanki w małych ilościach na jedno użycie, aby w razie w nie stracić całego opakowania silnych feromonów damskich czy męskich na nieudany eksperyment.

Feromony damskie i męskie możesz też mieszać z klasycznymi perfumami, zachowując odpowiednie proporcje. Mogą wynosić od 1:3 do 1:10. Dobierz konkretne stężenie do tego, jaki efekt chcesz osiągnąć.