fbpx

Jak działają odżywki do rzęs i czy warto je stosować?

Serum na porost rzęs, czyli inaczej odżywka – to jeden z tych produktów kosmetycznych, które wydają się zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe. Nie dziwi więc, że wiele z nas mocno się zastanawia czy naprawdę z pomocą tych kosmetyków można sprawić, by rzęsy pogrubiły się i wydłużyły, pozornie eliminując potrzebę tymczasowego przedłużania rzęs, jak tusz do rzęs i sztuczne rzęsy. Czy jest to więc idealny sposób na to, jak zagęścić rzęsy? Sprawdźmy!

Dlaczego rzęsy z czasem stają się coraz rzadsze?

Największa przyczyna przerzedzania rzęs jest związana z wiekiem. Starzenie się zmniejsza zdolność skóry do zatrzymywania wilgoci. Kiedy poziom niektórych hormonów nieubłaganie spada, może to spowodować zmniejszoną stymulację mieszków włosowych, tym samym spowalniając wzrost nowych włosów – w tym rzęs.

​Jakie są inne częste zaburzenia przerzedzania rzęs?

  • infekcje oczu, 
  • zaburzenia równowagi tarczycy,
  • niedobór witamin.

Jednak pamiętaj, że może to być również spowodowane zwykłym zużyciem podczas pocierania oczu lub złymi nawykami w zakresie makijażu. Dlatego, jeśli zastanawiasz się, co na porost rzęs po prostu zacznij od tego, żeby wybierać doby kosmetyk do demakijażu – potem przyjdzie czas na inne sposoby, jak odżywki. Pocieranie i szarpanie rzęs podczas usuwania tuszu do rzęs może spowodować przedwczesne wypadanie delikatnych włosków.

Sprawdzone sposoby na zagęszczenie rzęs – co działa?

Bez względu na to ile mamy lat – powłóczyste spojrzenie jest marzeniem kobiet, dlatego zawsze staramy się odkrywać najlepsze sposoby na zagęszczenie rzęs. Tym bardziej wraz z wiekiem można zauważyć, że rzęsy nie mają już takiej samej sprężystości, jak niegdyś – co nierzadko zmusza do nakładania kilku warstw tuszu do rzęs. To dlatego, że rzęsy (takie jak włosy na naszych głowach) stają się cieńsze wraz z wiekiem. Na szczęście jest kilka kroków, które możesz wykonać, aby mieć pełne, gęste rzęsy. Co więcej okazuje się, że na taki sprawdzony sposób na piękne rzęsy wcale nie musisz dużo wydawać – dobre odżywki na porost rzęs, takie jak Eleverlash wcale nie kosztują majątku.

Co skutecznego na porost rzęs? Odżywka!

Dlaczego odżywki do rzęs, takie jak, jak odżywka Eleverlash działają? Otóż ich skład został specjalnie opracowany właśnie z myślą o wzmocnieniu Twoich rzęs. Dostarczając bezpośrednio mieszkom włosowym odpowiednich składników odżywczych, zapewniają optymalne środowisko do wzrostu włosów. Odżywki do rzęs zawierające składniki odżywcze, takie jak ekstrakty roślinne, aminokwasy, witaminy i peptydy – dlatego zdaniem ekspertów są idealną odpowiedzią na zapytanie co na porost rzęs i tym samym najskuteczniejszym sposobem na to by były mocne, gęste, po prostu zdrowe!

Odżywka do rzęs Eleverlash – sekret pięknego spojrzenia

Jednym z najczęściej wymienianych produktów jako odpowiedź na pytanie o piękne spojrzenie jest właśnie odżywka do rzęs Eleverlash – jak działa? Przede wszystkim ma bardzo dobry skład – w każdym ml tego preparatu znajdziesz naturalne i bezpieczne składniki, które przeszły przez rygorystyczne kontrole – by koniec końców trafić na Twoje rzęsy i je odżywić. Jej skuteczność to właśnie bezpośrednia aplikacja na mieszki włosowe dokładnie tego, czego im potrzeba dla bujnego wzrostu.

Skoro więc wstępnie zainteresowała Cię odżywka do rzęs Eleverlash – co musisz o niej wiedzieć? Przede wszystkim, że jej aplikacja i regularne stosowanie to nieskomplikowany proces, wręcz czysta przyjemność do której nie potrzebujesz żadnych specjalnych umiejętności, czy narzędzi. Gdy tylko dokładnie oczyścisz skórę oczu – nanieś preparat, niewielka ilość naprawdę wystarczy. Skup się na górnej powiece i rób to regularnie, a niesamowite efekty zauważysz już po mniej więcej 2 tygodniach stosowania. Najlepiej potwierdzają to rozliczne, pozytywne opinie o odżywce do rzęs Eleverlash, które można znaleźć bez problemu w sieci. To najlepszy dowód na to, że warto wypróbować tego sekretu na własnych rzęsach i cieszyć się pięknym, zalotnym spojrzeniem bez względu na wiek, czy inne czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.