fbpx

Jak długo działają feromony Désir Éternel Femme?

Trudno znaleźć kobietę, która nie chce cieszyć się powodzeniem u mężczyzn. Uwaga ze strony panów, flirtowanie, komplementy – wszystko to sprawia, że panie czują się naprawdę dobrze. Czasem jednak trzeba pomóc mężczyznom w dostrzeżeniu atrakcyjności i kobiecości. Idealnie nadają się do tego feromony, czyli substancje chemiczne, których nasz nos nie jest w stanie wyczuć. Wpływają one istotnie na zachowanie płci przeciwnej. Jak długo działają feromony? Jaki efekt gwarantują i jak często trzeba po nie sięgać, aby się nim cieszyć?

Naturalne feromony – co w naszym ciele je produkuje?

Zacznijmy od tego, że feromony to substancje, które w sposób naturalny wytwarzane są przez nasz organizm. Niestety, ich stężenie jest często zbyt małe, aby pojawił się efekt, który by nas zadowalał. Ich znaczną część produkują gruczoły pachowe, podszczękowe, łojowe oraz napletkowe. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że obecność feromonów stwierdza się w płynach ustrojowych. Są one obecne nie tylko w wydzielinach naszych narządów płciowych, ale również w pocie, a nawet w ślinie. Jeśli jednak chcemy mieć pewność, że feromony korzystnie wpłyną na płeć przeciwną, wywołując reakcję, na której nam zależy, należy sięgnąć po te, które powstały w laboratorium. Świetną propozycją dla pań są perfumy z feromonami, do których zalicza się między innymi Désir Éternel Femme.

Jak stosować perfumy z feromonami?

Decydując się na stosowanie perfum zawierających feromony, należy pamiętać, aby robić to w prawidłowy sposób. Tylko wówczas można liczyć na to, że będą one naprawdę skuteczne, a ich działanie utrzymuje się wystarczająco długo. Nanosząc perfumy na ciało, warto wybrać takie miejsca, jak dekolt, nadgarstki, szyję. Są to jedne z cieplejszych miejsc na ciele, co sprawia, że feromony zaczynają uwalniać się praktycznie natychmiast. Odpowiedź na pytanie po jakim czasie działają feromony jest więc naprawdę prosta: prawie od razu. Wystarczy tylko nanieść je na skórę, aby cieszyć się efektem, który przynoszą. Lepiej zrezygnować z spryskiwania perfumami z feromonami ubrań. Wiele pań sądzi, że jest to zabieg podnoszący skuteczność i długość ich działania. Tymczasem okazuje się, że jest zupełnie odwrotnie. Tym, co korzystanie wpływa na to, jak długo utrzymują się feromony jest pokrycie skóry przed aplikacją pozbawionym zapachu kremem. Zawarty w nim tłuszcz sprawi, że działanie perfum będzie dłuższe i bardziej skuteczne.

Jak długo utrzymują się feromony?

Kiedy wiemy już, po jakim czasie działają feromony, warto zastanowić się nad tym, jak długo się utrzymują. Okazuje się, że najlepsze produkty tego typu – a bez wątpienia do takich zalicza się Désir Éternel Femme – działają nawet przez kilka, a nierzadko kilkanaście godzin. Jednocześnie są one bardzo wydajne ponieważ oczekiwany efekt daje już zaledwie kilka kropli perfum. Oznacza to, że panie, które chcą wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej nie muszą co chwila sięgać do torebki, aby ponownie spryskać skórę. Wystarczy perfumy z feromonami Désir Éternel Femme używać raz, aby nie pozostać niezauważoną przez mężczyzn.

Czy długotrwałe działanie feromonów jest bezpieczne?

Jak już wspomnieliśmy, dobre feromony działają naprawdę długo. Wystarczy jednorazowa aplikacja na skórę, aby cieszyć się obiecywanym przez producenta efektem. W niektórych paniach budzi to niepokój o bezpieczeństwo stosowania. Nie brakuje kobiet, które uważają, że tak długie utrzymywanie się na skórze jakichkolwiek substancji nie jest zdrowe. Panie te mogą naprawdę spać spokojnie. Do produkcji perfum z feromonami wykorzystuje się wyłącznie te substancje, które są w pełni bezpieczne zarówno dla samej skóry, jak i całego organizmu. Nie wywołują one podrażnień, reakcji alergicznych czy przebarwień. Są odpowiednie nawet dla tych pań, których skóra jest wrażliwa. Oznacza to, że można sięgać po nie bez żadnych obaw. Oczywiście dzieje się tak tylko wówczas, gdy stawiamy na perfumy z feromonami z pewnego źródła.

perfumy z feromonami damskimi lub męskimi

Czy perfumy z feromonami trzeba zmywać ze skóry?

Szukając odpowiedzi na pytanie jak długo utrzymują się feromony, wiele pań zastanawia się, czy trzeba zmywać je z powierzchni skóry. Wątpliwości te pojawiają się wówczas, gdy kobiety dowiadują się, że perfumy z feromonami charakteryzują się bardzo długim czasie. Jak jednak wspomnieliśmy, dostępne dzisiaj na rynku perfumy z dodatkiem feromonów są w pełni bezpieczne. Oznacza to, że nie wymagają zmywania z powierzchni skóry po upływie określonego czasu. Naturalnie ulatniają się, pozostawiając skórę idealnie czystą.

Czy wszystkie feromony działają tak samo długo?

Wiele pań się nad tym zastanawia. Trzeba bowiem pamiętać, że obecnie na rynku znaleźć można wiele różnych produktów reklamowych jako perfumy z feromonami. Niestety, trzeba pamiętać, że wiele z nich pozostawia wiele do życzenia. Zdarza się, że nie zawierają one feromonów w ogóle bądź ich stężenie jest zdecydowanie za niskie, aby pojawił się oczekiwany efekt. Dlatego tak ważne jest, aby nigdy nie kupować przypadkowych perfum z feromonami. Zawsze należy stawiać na produkty pochodzące od renomowanych firm. Decydując się na Désir Éternel Femme, warto wejść na stronę internetową producenta. To najlepszy sposób, aby ten produkt poznać bliżej, a jednocześnie złożyć zamówienie.