fbpx

Infuzja tlenowa w Poznaniu – odmładzająca terapia dla skóry

infuzja tlenowa poznań

Infuzja tlenowa pomoże przywrócić skórze młodzieńczy blask oraz uchronić ją przed przedwczesnym starzeniem się. Sprawdź, jak działa infuzja tlenowa twarzy i jak znaleźć odpowiednie miejsce do jej przeprowadzenia.

Infuzja tlenowa – co to jest i jak działa?

Choć wiele razy słyszałaś o tym zabiegu, to jednak nie masz pojęcia, na czym tak właściwie polega infuzja tlenowa? Choć urządzenie służące do jej przeprowadzania wygląda dość skomplikowanie, to jednak w gruncie rzeczy opiera się na bardzo prostym koncepcie – na wtłoczeniu substancji aktywnych do głębokich warstw skóry przy użyciu tlenu pod wysokim ciśnieniem.

Proces ten niesie za sobą podwójną korzyść. Po pierwsze, pomaga znajdującym się w kosmetykach składnikom przedrzeć się przez wierzchnią warstwę skóry i dotrzeć tam, gdzie mogą najwięcej zdziałać. Po drugie, pozwala dotlenić komórki, a tym samym poprawić jej metabolizm oraz przyspieszyć naturalne procesy regeneracyjne.

infuzja tlenowa poznań

Niesamowite efekty infuzji tlenowej – przed i po 

W przypadku zabiegu infuzji tlenowej efekty są widoczne niemal od razu po wyjściu z gabinetu. I właśnie to przesądza o tak ogromnej popularności takiej terapii skóry. Jakich rezultatów możesz oczekiwać? Pacjentki najczęściej wskazują na następujące aspekty, które uległy poprawie po infuzji tlenowej na twarz:

  • promienna cera,
  • zdrowy koloryt skóry,
  • uczucie odświeżenia,
  • dogłębne nawilżenie,
  • wizualne spłycenie drobnych zmarszczek i linii,
  • zmniejszenie liczby zmian trądzikowych,
  • zwiększenie elastyczności skóry.

Możesz też skorzystać z zabiegu infuzji tlenowej na skórę głowy, aby przyspieszyć porost włosów lub zapobiec ich wypadaniu.

infuzja tlenowa poznań

Gdzie przeprowadzić zabieg infuzji tlenowej w Poznaniu?

Szukając właściwego gabinetu do przeprowadzenia zabiegu infuzji tlenowej w Poznaniu, nie kieruj się jedynie ceną. Choć powikłania po nieprawidłowo wykonanym zabiegu występują niezwykle rzadko, to jednak w takiej sytuacji możesz spotkać się z brakiem oczekiwanych efektów. A biorąc pod uwagę cenę infuzji tlenowej, może to być spora strata pieniędzy.

Zanim wybierzesz konkretny gabinet wykonujący infuzję tlenową w Poznaniu, przeczytaj opinie na jego temat. Nie mamy tu na myśli jedynie komentarzy na oficjalnej stronie firmy, które mogą być nie do końca obiektywne, lecz również na zewnętrznych serwisach i w mediach społecznościowych. Tylko w ten sposób możesz ocenić, czy warto skorzystać z oferty konkretnego gabinetu, czy też lepiej poszukać innego miejsca.