fbpx

Bravona Forte – piękne piersi, o których zawsze marzyłaś

bravona forte

Czy wiesz, że to właśnie piersi są największym źródłem kompleksów kobiet? Zamiast z zazdrością zaglądać w dekolt koleżankom, które szczodrzej obdarzyła Matka Natura, weź sprawy w swoje ręce. Zobacz, jak działa Bravona Forte i w jaki sposób pomoże w naturalnym powiększeniu biustu.

Jak działa Bravona Forte?

Bravona Forte to kompletna kuracja na ujędrnienie biustu, która składa się z 2 elementów: kremu i kapsułek. Pierwszy z nich działa od zewnątrz, pobudzając skórę powierzchniowo. Drugi wspomaga jego działanie od wewnątrz. W rezultacie preparat zapewnia podwójną skuteczność w zakresie poprawy owalu piersi – w odróżnieniu od standardowych preparatów, które zwykle działają w tylko jednym wymiarze.

Ujędrnianie biustu z Bravona Forte – składniki aktywne

W przeciwieństwie do alternatywnych preparatów służących do optycznego powiększenia i ujędrnienia piersi, Bravona Forte cechuje bardzo naturalny skład. Niesamowite efekty są rezultatem działania następujących składników aktywnych.

 • Kozieradka pospolita – w jej składzie znajdują się takie substancje, jak np. fitoestrogeny, saponiny i flawonoidy. Ich działanie polega m.in. na ujędrnieniu biustu i zapobieganiu jego przedwczesnemu opadaniu.
 • Ruszczyk kolczasty – rozpoczyna procesy regeneracji skóry i tym samym poprawia wygląd piersi.
 • Liście i kwiaty koniczyny łąkowej – zawierają izoflawony i fitoestrogeny, które spełniają podobną funkcję, co żeńskie hormony płciowe. Mogą pobudzaniu gruczołów sutkowych do pracy oraz tkanki gruczołowej piersi do rozrostu.
 • Olej z wiesiołka – poza imitowaniem działania żeńskich hormonów płciowych wpływa również na poprawę wyglądu skóry biustu. Znajdujące się w nim nienasycone kwasy tłuszczowe, polifenole i witamina E regenerują skórę i spowalniają naturalne procesy jej starzenia. Może również chronić przed powstawaniem zmian dysplastycznych w piersiach.
 • Korzeń dzięgla chińskiego – normalizuje pracę układu hormonalnego, jednocześnie pobudzając wzrost tkanki piersiowej.
 • Chmiel – bogaty w hormony roślinne, które imitują działanie tych kobiecych, a tym samym stymulują wzrost piersi.

Pochodzenie z natury przekłada się również na bezpieczeństwo stosowania preparatu Bravona Forte.

Bravona Forte

Jak stosować Bravona Forte na naturalne powiększanie biustu?

Kluczem do uzyskania widocznych efektów ujędrnienia i podniesienia biustu jest stosowanie preparatu Bravona Forte przez co najmniej 2 tygodnie. Dla optymalnych rezultatów zaleca się jednak, by kuracja trwała miesiąc lub aż do uzyskania satysfakcjonującego powiększenia i ujędrnienia biustu. Jedno opakowanie wystarcza na miesiąc, jeśli będziesz stosować się do zaleceń.

Jak używać Bravona Forte? Kapsułki przyjmuj 2 razy dziennie po 1 sztuce. Najlepiej robić to tuż po jedzeniu i popijać szklanką wody. Krem również należy aplikować 2 razy dziennie, wcierając go okrężnymi ruchami od dołu do góry. Taki intensywny masaż piersi przeprowadzany regularnie to kolejny czynnik mogący zwiększyć ostateczny efekt kuracji ujędrniającej.

Jakich efektów możesz oczekiwać po używaniu Bravona Forte?

Jak już wspomnieliśmy, pierwsze efekty stosowania Bravony Forte można zobaczyć już po 2 tygodniach lub miesiącu. Należą do nich przede wszystkim:

 • ujędrnienie i podniesienie biustu,
 • subtelne zwiększenie rozmiaru piersi,
 • poprawa wyglądu skóry,
 • polepszenie owalu i kształtu piersi,
 • widocznie młodszy wygląd biustu.

Co istotne, fenomenalne rezultaty nie znikają od razu po odstawieniu kremu i kapsułek. Utrzymują się długo i nie wymagają powtarzania kuracji w krótkim czasie.

Bravona Forte

Ujędrnienie i podniesienie biustu z Bravona Forte – czy to bezpieczne?

Chociaż zależy Ci na ujędrnieniu i podniesieniu piersi, to jednak zdrowie stanowi dla Ciebie wyższą wartość? Bardzo szanujemy takie rozsądne podejście i uspokajamy. W składzie Bravony Forte znajdują się jedynie substancje pochodzenia naturalnego, które są w stu procentach bezpieczne dla zdrowia.

Składniki aktywne znajdujące się w tym preparacie działają nieinwazyjnie i nie stanowią żadnego zagrożenia dla człowieka. Nie powinny też powodować alergii, nawet w przypadku delikatnej, wrażliwej skóry, która jest podatna na powstawanie podrażnień. Nie są także uzależniające i nie wywołują żadnych groźnych skutków ubocznych. 

Ze względu na zawartość substancji imitujących działanie żeńskich hormonów płciowych nie zaleca się stosowania produktu w momencie ich nadprodukcji przez organizm. Dotyczy to przede wszystkim kobiet w ciąży oraz nastolatek przechodzących przez okres dojrzewania.

Bravona Forte

Bezoperacyjne podniesienie biustu – cena Bravony Forte

Czy tak wysoka skuteczność działania i w pełni naturalny skład niosą za sobą wysokie koszty kuracji? Wbrew pozorom, wcale nie. Cena miesięcznego zestawu oscyluje wokół 2450 zł, a za półroczny zapas zapłacisz mniej niż 1000 zł. Jak na tak skuteczne i całkowicie nieinwazyjne podniesienie biustu, cena jest bardzo atrakcyjna. Tym bardziej, jeśli weźmiesz pod uwagę to, jak szybko są widoczne efekty takiej kuracji. Wystarczy nawet miesiąc, by zauważyć wyraźne ujędrnienie piersi i zwiększenie ich rozmiaru. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by używać Bravony Forte dłużej i zmaksymalizować płynące z tego korzyści.