fbpx

Afrodyzjak Désir Éternel Homme – feromony dla mężczyzn – działanie, cena, opinie

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak złożone są relacje między kobietami i mężczyznami. Chodzi zarówno o ich aspekt biologiczny, jak i psychologiczny. Aby możliwe było stworzenie trwałej i wartościowej relacji, musi zaistnieć pociąg seksualny, który oznacza po prostu wewnętrzną silną chęć do podjęcia stosunków seksualnych z daną osobą. Pozwala to na zaspokojenie potrzeb seksualnych, które uważane są za jedne z najważniejszych w funkcjonowaniu człowieka. Panowie, którzy chcą skutecznie zainteresować swoją osobą wybraną kobietę mogą liczyć na łut szczęścia bądź przejść do konkretnego działania. W tym drugim przypadku wystarczy sięgnąć po mocne feromony męskie Désir Éternel Homme.

​Czym są feromony?

Feromony, które często w literaturze określane są również jako przekaźniki podniecenia, to specjalne związki chemiczne. Wykształciły się na drodze ewolucji, pełniąc niezwykle istotną rolę. Ich istnieje zostało odkryte w XVIII wieku przez lekarza Fredericka Ruyscha. Co ciekawe, twierdził on, że substancje te występują jedynie u zwierząt, a u ludzi są nieobecne. Prowadzone później badania wskazały jednak, że są one obecne także u nas. Ich stężenie uzależnione jest od indywidualnych preferencji. Przedstawiciele tego samego gatunku mogą w sposób nieświadomy odbierać feromony, które intensywnie wpływają na zachodzące w organizmie reakcje fizjologiczne. W konsekwencji feromony wpływają na podejmowane zachowania. Ciekawostką jest fakt, że dotychczas nie udało się zbadać wszystkich feromonów. Można więc przypuszczać, że występuje ich znacznie więcej niż tego, które znane są dzisiaj. Z pewnością naukowcy nadal będą się nimi interesować, pogłębiając swoją wiedze na ich temat. Trudno bowiem wyobrazić sobie, że tak działające substancje zostaną zapomniane.

​Na czym polega działanie feromonów?

Męskie feromony, takie jak feromony Désir Éternel Homme, to przede wszystkim nośnik szeregu informacji. Naukowcy wskazują, że osoby płci przeciwnej z feromonów w sposób nieświadomy dowiadują się na temat stanu seksualnego i poziomu dojrzałości osoby, która je wydziela. Tym samym bardzo mocno wpływają one na relacje społeczne, a także seksualne. Komunikujemy się ze sobą za pomocą feromonów, ale odbywa się to jedynie w sposób nieświadomy. W tym przypadku nie pojawia się żaden element poznawczej oceny. To właśnie dlatego feromony działają tak mocno. Obecnie feromony klasyfikowane są do jednej z czterech grup. Dzieli się je na:

 • wywoławcze;
 • podstawowe;
 • sygnalizatory;
 • modulatory.

Te zaliczane do wywoławczych sprawiają, że reakcja u innych osób pojawia się niemalże natychmiast. To właśnie ta grupa feromonów odpowiedzialna jest za podejmowanie działań motywowanych seksualnie. Jeśli kobieta zaczyna podrywać mężczyznę, to można przypuszczać, że do głosu doszła właśnie ta grupa feromonów. Do nich zaliczane są feromony Désir Éternel Homme.

​Skąd biorą się naturalne feromony?

Feromony to substancje, które naturalnie wydzielane są przez nasz organizm. Nie zawsze jednak ich stężenie jest wystarczające, aby wywołały oczekiwany efekt. W zdecydowanej większości produkują je następujące gruczoły:

 • pachowy;
 • podszczękowy;
 • łojowy;
 • napletkowy.

Ciekawostką jest fakt, że feromony obecne są także w wielu płynach ustrojowych. Prowadzone badania pozwoliły stwierdzić, że znajdują się między innymi w ślinie, pocie, a także wydzielinach intymnych. Naukowcy wskazują, że miejscem, w którym produkowana jest ich największa ilość są gruczoły zlokalizowane pod pachami. Wynika to z tego, że miejsce to jest niezwykle ciepłe. Wpływa to nie tylko na produkcję tych substancji, ale również ich szybkie uwalnianie.

​Perfumy z feromonami – jak powstają?

Feromony znajdujące się w perfumach męskich to produkty syntetyczne, które wytwarzane są w laboratorium. Takie afrodyzjaki zawsze powstają pod nadzorem wykwalifikowanych specjalistów najwyższej klasy, którzy dbają o to, aby powstałe feromony były skuteczne. W pierwszym etapie miejsce ma ich wydzielenie z innych substancji. Wykorzystuje się do tego celu parowe pojemniki, które robią to w sposób bezpieczny, nie wpływając jednocześnie w żaden sposób na właściwości feromonów. Następnie miejsce ma oddzielenie alkoholu, który później jest skraplany. Na tym etapie miejsce ma ponowna destylacja feromonów oraz krystalizacja. Cały proces kończy proces filtracji, którego celem jest również zwiększenie skuteczności pozyskanych feromonów.

feromony dla mężczyzn

​Désir Éternel Homme jak działa?

Jak działa Désir Éternel Homme to jedno z częściej zadawanych pytań przez tych panów, którzy rozważają wprowadzenie do swojego życia feromonów. Jeśli chodzi o Désir Éternel Homme działanie naprawdę zasługuje na uwagę. Męskie feromony to substancje zaliczane do związków semiochemicznych. W ich składzie znajdują się składniki wytwarzane przez różne części ludzkiego ciała. Stężenie feromonów jest różne u różnych mężczyzn, a wpływ na to mają czynniki genetyczne, a także indywidualne predyspozycje wpływające na to, jak intensywnie feromony są wydzielane. Feromony dla mężczyzn wywierają wpływ na układ nerwowy kobiet, robiąc to jednak w pełni podświadomie. W praktyce oznacza to tyle, że wyzwalają w kobietach procesy odpowiedzialne za pojawienie się zainteresowania mężczyzną znajdującym się w ich otoczeniu. Afrodyzjak, jakim jest Désir Éternel Homme to produkt idealny dla wszystkich mężczyzn, którzy chcą wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej. Jest to produkt innowacyjny i charakteryzujący się prawdziwą skutecznością.

Désir Éternel Homme to wyjątkowe perfumy, w których składzie znalazły się feromony. Jest to produkt stworzony z myślą o odważnych mężczyznach, którzy mają dość pozostawania w cieniu innych panów. Są one niezwykle skuteczne, a co za sprawą unikalnej, specjalnie opracowanej receptury, która powstała na skutek prowadzonych przez wiele lat badań. Receptory węchowe, które odbiorą cząsteczki zapachowe feromonów, bardzo szybko przekazują je do podwzgórza. Konsekwencją jest pojawienie się większego zainteresowania mężczyzną. Co ważne, przekłada się to na wszystkie sfery, w tym również sferę seksualną. Panowie stosujący te wyjątkowe męskie feromony mogą być pewni, że nie będą narzekać na brak zainteresowania ze strony kobiet.

​Désir Éternel Homme feromony dla mężczyzn – dla jakich panów są odpowiednie?

męskie feromony

Afrodyzjak Désir Éternel Homme to wyjątkowe perfumy, który polecić można panom chcącym kształtować swoją atrakcyjność w oczach pań. Mężczyźni sięgający po Désir Éternel Homme postrzegani są przez kobiety jako zdecydowanie bardziej atrakcyjni. W efekcie przedstawicielki płci pięknej chętniej nawiązują z nimi kontakt. Produkt polecany jest także tym panom, którym zależy na wzbudzaniu większego pożądania i namiętności. Dzięki tym feromonom można skutecznie podkreślić swoją męskość, co z kolei przekłada się na wzrost samooceny. Kobiety przebywające w towarzystwie mężczyzn korzystających z tych feromonów czują się znacznie bezpieczniej, co z kolei sprawia, że nie rezygnują ze znajomości, a dążą do jej podtrzymania. Désir Éternel Homme powinni stosować ci mężczyźni, którzy są odważni i nie boją się spojrzeń kobiet. Trzeba bowiem pamiętać, że perfumy te zwiększą zainteresowanie płci przeciwnej. Poleca się je także panom, którym dotychczas brakowało odwagi w nawiązywaniu znajomości z kobietami. Dzięki Désir Éternel Homme zyskują oni szansę na poznanie partnerki, z którą być może spędzą życie.

​Désir Éternel Homme feromony męskie – co znajduje się w ich składzie?

Feromony Désir Éternel Homme to wyjątkowe perfumy, w których składzie producent zdecydował się umieścić aż cztery feromony. To właśnie w tym tkwi sekret ich wyjątkowej skuteczności przy braku jakichkolwiek skutków ubocznych. Zawierają one androstadienon, czyli substancję, którą męski organizm wydziela w sposób naturalny wówczas, gdy jest silnie podniecony. To właśnie ta substancja sprawia, że u kobiety znajdującej się w pobliżu mężczyzny rodzi się pożądanie. Aby działanie androstadienonu było silniejsze, producent postawił również na androstenol, który wysyła płci przeciwnej sygnał o dobrym zdrowiu i samopoczuciu. W efekcie kobiety postrzegają mężczyznę jako godnego uwagi. Całości dopełnia androstenon, który sprawia, że mężczyzna jawi się kobiecie jako dużo bardziej atrakcyjny. Zmniejsza niepokój u przedstawicielek płci pięknej, sprawia, że chętniej wchodzą one w kontakt z mężczyzną ponieważ czują się w jego obecności bezpieczniej.

Decydując się na stosowanie tych niezwykłych perfum, można być pewnym, że żadne niepożądane efekty się nie pojawią. Panowie nie muszą bać się wysypki czy pokrzywki. Są one odpowiednie nawet dla tych mężczyzn, których skóra jest wyjątkowo wrażliwa i skłonna do reakcji alergicznych. Skład perfum został oparty na naturalnych produktach, które nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia. Można po nie sięgać w każdej sytuacji. Sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i podczas wielkich wyjść. Z powodzeniem można używać ich, wychodząc do pracy, są niezastąpione na randce.

​Désir Éternel Homme męskie perfumy z feromonami – jak stosować?

Naturalny afrodyzjak Désir Éternel Homme to produkt, który panowie mogą stosować jak zwykłe perfumy dostępne w każdej drogerii. Dla uzyskania najlepszego efektu, warto spryskać nimi:

 • szyję;
 • nadgarstki;
 • kark;
 • klatkę piersiową.

Miejsc, na które zaaplikowano perfumy nie należy pocierać. Aby efekt był jeszcze mocniejszy, można przed spryskaniem ciała perfumami, posmarować je kremem. Ważne jednak, aby był to kosmetyk bezzapachowy. To najlepszy sposób na zwiększenie trwałości perfum. UWAGA: należy uważać, aby kosmetykiem nie spryskiwać ubrań.

​Désir Éternel Homme gdzie kupić?

Afrodyzjaki cieszą się ogromną popularnością. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że na rynku nie brakuje nieoryginalnych preparatów oferowanych przez nieuczciwych sprzedawców. Mężczyźni, którzy chcą mieć pewność, że kupują oryginalne perfumy Désir Éternel Homme powinni postawić na oficjalną stronę internetową producenta. Jest to gwarancja zakupu oryginalnego produktu o ściśle określonym składzie. To z kolei oznacza, że mężczyzna dostaje perfumy skuteczne i bezpieczne. Producent dba o to, aby Désir Éternel Homme dotarły do klienta w możliwie jak najkrótszym czasie. Co ważne, perfumy są zawsze odpowiednio zapakowane tak, aby w transporcie nie uległy żadnemu uszkodzeniu. Dostarczane są pod wskazany podczas składania zamówienia adres. Wysyła realizacja jest tak szybko, jak to możliwe. Warto pamiętać, że zakup perfum na stronie internetowej producenta ma również inne zalety. Przede wszystkim nie wymaga w ogóle wychodzenia z domu. Ten popularny i ceniony afrodyzjak można zamówić w dowolnym momencie zarówno dnia, jak i nocy. Można to zrobić, siedząc wygodnie w fotelu, w drodze do pracy, czy wypoczywając nad morzem. Przekłada się to na ogromną oszczędność czasu, ale również niemały komfort.

afrodyzjak Désir Éternel Homme

​Désir Éternel Homme koszt – ile trzeba zapłacić za perfumy?

Jeśli chodzi o Désir Éternel Homme cena kształtuje się naprawdę bardzo atrakcyjnie. Perfumy dostępne są dla większości mężczyzn. Panowie nie muszą obawiać się zbyt wysokiej ceny. Producent dba o to, aby każdy, kto chce cieszyć się powodzeniem u płci przeciwnej, miał szansę zakupić Désir Éternel Homme. Decydując się na zakup tych wyjątkowych feromonów, nie trzeba więc obawiać się zbyt dużych wydatków. Z całą pewnością nie zasieją one spustoszenia w portfelu.

​Désir Éternel Homme opinie – co na temat perfum sądzą użytkownicy?

Feromony Désir Éternel Homme to perfumy pod każdym względem wyjątkowe. Nie ma więc nic dziwnego, że cieszą się tak dużą popularnością wśród mężczyzn. Panowie bardzo je cenią. Co ciekawe, produkt zbiera doskonałe recenzje nie tylko wśród stosujących je mężczyzn, ale również ekspertów, co najlepiej potwierdza skuteczność jego działania. Wiele osób zwraca uwagę, że jest to prawdziwy przełom w medycynie i seksuologii. Dzięki tym niezwykłym perfumom wielu mężczyzn zyskuje szansę na znalezienie wymarzonej partnerki. Panowie w swoich opiniach zwracają uwagę, że stosowanie tych wyjątkowych perfum z feromonami sprawiło, że zyskali pewność siebie, a panie zaczęły zwracać na nich uwagę. Wielu zaznaczało, że to właśnie dzięki feromonom udało im się zdobyć kobietę swojego życia.

​Jakie feromony kupować?

Decydując się na zakup feromonów męskich, warto pamiętać, aby stawiać na produkty pochodzące od renomowanych producentów. Wówczas można być pewnym, że wybiera się perfumy charakteryzujące się naprawdę wysoką jakością, która nie tylko będą pięknie pachnieć, ale również świetnie spełnią swoją rolę. Do takich zaliczane są bez wątpienia feromony Désir Éternel Homme, które oceniane są obecnie jako jedne z lepszych dostępnych na rynku. Są one niezwykle skuteczne, dodatkowo wzbogacone zostały o substancje zapachowe, co sprawia, że panowie z powodzeniem mogą je wykorzystywać jako normalne perfumy. Decydując się na ich zakup, zyskuje się więc dwa produkty w jednym: przyciągające płeć przeciwną feromony oraz zwracające uwagę atrakcyjnym zapachem perfumy.

​Czy feromony naprawdę działają?

Pytanie to zadanie wiele osób. Feromony Désir Éternel Homme są najlepszym przykładem na to, że faktycznie tak jest. Same w sobie nie mają zapachu. Wyjątkiem są jedynie sytuacje, kiedy ich stężenie jest bardzo duże. Dlatego Désir Éternel Homme wzbogacone zostały o substancje zapachowe, co sprawia, że świetnie sprawdzają się również w roli perfum. Dzisiaj wiadomo, że feromony mają istotny wpływ na proces doboru partnera i sprawiają, że zainteresowanie u osób płci przeciwnej jest większe w przypadku stosowania feromonów. Decydując się na stosowanie feromonów, do których zalicza się Désir Éternel Homme, nie należy się obawiać. Przyniosą one obiecywany przez producenta efekt. Sięgając po perfumy z feromonami, warto pamiętać, że są to produkty o naprawdę długim czasie działania. Obiecywany przez producenta efekt utrzymuje się od sześciu do nawet czternastu godzin. Zaledwie kilka kropli wystarczy, aby cieszyć się większym powodzeniem u płci przeciwnej. W efekcie jedna buteleczka produktu starcza na naprawdę długo. Feromony Désir Éternel Homme nie są w tym przypadku żadnym wyjątkiem. Produkt jest wydajny, co oznacza, że nie trzeba kupować go często.

Feromony Désir Éternel Homme to wysokiej jakości perfumy męskie, które w swoim składzie zawierają feromony. To właśnie dodatek tych wyjątkowych substancji sprawia, że produkt ten pomaga mężczyznom w zdobywaniu kobiet. Perfumy są bezpieczne, charakteryzują się niezwykle przyjemnym zapachem, kupić można je bez problemów na stronie internetowej producenta. To naprawdę dobry wybór dla mężczyzn, którzy chcą cieszyć się powodzeniem wśród płci przeciwnej.

Opinie o Désir Éternel Homme

Zawsze uważałem, że feromony to prawdziwa bujda. Jak niby jakieś tam zapachy miałyby wpłynąć na to, czy kobieta chce wchodzić ze mną w jakąś relację? Muszę jednak przyznać, że naprawdę bardzo się pomyliłem. Przekonałem się o tym, kiedy kupiłem Désir Éternel Homme. Zamówiłem je z ciekawości. Ot skończyły się moje ulubione perfumy i przypadkiem trafiłem na stronę producenta. Stwierdziłem, że przecież nic nie stracę. I co się okazało? Że to był naprawdę strzał w dziesiątkę. Nie mogłem podjąć lepszej decyzji. Kobiety zaczęły do mnie lgnąć, interesować się, chciały ze mną przebywać. Nie musiałem przy tym jakoś specjalnie o nie zabiegać. Dzisiaj to właśnie te perfumy są w moim stałym użyciu i z pewnością szybko nie zamienię ich na żadne inne.

Tomasz, lat 32

Nie ukrywam, lubię się pobawić w towarzystwie pięknych pań. Czasu jednak nie da się oszukać, czterdziestka na karku, a w klubach coraz więcej młodzieniaszków, do których kobiety lgną. Szukałem sposobu na to, aby jakoś jednak z nimi wygrać. I wtedy kolega podsunął mi feromony Désir Éternel Homme. Początkowo pomyślałem, że zwariował. Że niby jakieś tam perfumki miałyby sprawić, że babeczki zaczną do mnie lgnąć? Ale stwierdziłem, że co mi szkodzi spróbować, nic nie stracę przecież. I okazało się, że to była najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć. Babeczki wreszcie mnie zauważyły, chciały ze mną tańczyć, wręcz kleiły się do niej. A ta jedna upatrzona nawet zgodziła się spotkać. Jak dla mnie to świetne perfumy, które naprawdę działają. Dzisiaj sam chętnie polecam je kumplom i się tego nie wstydzę.

Piotr, lat 30

Kupiłem Désir Éternel Homme. W sumie zrobiłem to chyba tak dla jaj. Przecież laski stawiają na świetny wygląd, pełen portfel, a nie na to, jak facet pachnie. Ale mówię, co mi szkodzi spróbować, cena dobra, a opinie naprawdę świetne. I okazało się, że to naprawdę strzał w dziesiątkę. Testowałem wiele perfum, ale po żadnych kobiety tak bardzo nie chciały ze mną spędzać czasu. Wreszcie skończyły się moje problemy z pustym parkietem w klubie czy samotnymi wieczorami. Mam z kim się umawiać, wchodzę do klubu i zaraz otacza mnie wianuszek pięknych pań. Z pewnością szybko nie zrezygnuję z Désir Éternel Homme. To najlepsze perfumy, z których dotychczas korzystałem. Nie tylko działają na kobiety, ale świetnie pachną. Dzięki nim czuję się jeszcze bardziej atrakcyjny.

tobiasz, lat 25

Długo szukałem perfum, które nie tylko będą pasowały mnie, ale również będą przyciągały do mnie kobiety. Te znanych, cenionych, topowych marek jakoś nie koniecznie wywoływały ten efekt, na którym mi zależało. Aż wreszcie całkiem przypadkiem trafiłem na Désir Éternel Homme. I to okazał się naprawdę dobry wybór. Perfumy z feromonami, które genialnie pachną, a do tego na kobiety działają jak wabik. Odkąd ich używam zainteresowanie moją osobą ze strony płci przeciwnej gwałtownie wzrosło. Kobiety uwielbiają ze mną spędzać czas, szukają okazji do rozmowy, ukradkiem się ocierają. Czuję się niemalże jak młody bóg. Jak dla mnie efekt wart każdej ceny chociaż te perfumy zachwyciły mnie również bardzo atrakcyjną ceną.

kacper, lat 35

Czasy, kiedy mężczyzna miał pachnieć tylko swoim potem dawno minęły. Zaliczam się do tych panów, którzy lubią dobrze pachnieć, a jednocześnie lubią, kiedy otaczają ich piękne kobiety. Może jestem trochę próżny, ale co zrobić. Długo nie mogłem znaleźć takich perfum, które w pełni by mnie satysfakcjonowały. Albo nie podobały się mi, albo kobiety kręciły na nie nosem. Aż przyszedł czas na Désir Éternel Homme. Lepiej nie mogłem trafić. W feromony dotychczas nie wierzyłem, ale te perfumy zmieniły moje podejście o sto osiemdziesiąt stopni. Okazało się, że one naprawdę przyciągają kobiety jak magnez! Dzisiaj nie narzekam na brak damskiego towarzystwa, do tego mam poczucie, że naprawdę świetnie pachnę. Czuję się atrakcyjny, pożądany, męski. Czego chcieć więcej!

paweł, lat 33

Zawsze chciałem żeby otaczał mnie wianuszek pięknych pań. Niestety, jak to w życiu, różnie z tym bywało. Zawsze trafiał się przystojniejszy czy bardziej wygadany kolega, który zgarniał mi najlepsze kobiety. Odkąd używam Désir Éternel Homme jest jednak zupełnie inaczej. Jak dla mnie to wyjątkowy produkt, który sprawdza się dokładnie tak, jak obiecuje to producent. Pięknie pachnie, a do tego bardzo przyciąga kobiety. Dzisiaj w każdym klubie otaczają mnie kobiety, które już nie wybierają kolegów. Również w pracy mam mnóstwo koleżanek, które uwielbiają ze mną spędzać czas. To perfumy to prawdziwy hit. Sekret mojego sukcesu zachowałem jednak dla siebie – nie podzieliłem się z kumplami.

igor, lat 29

Nigdy nie miałem specjalnego powodzenia u kobiet. Zawsze w pobliży znajdował się mężczyzna, który był bardziej atrakcyjny i to jego wybierały te panie, które podobały się mnie. Długo to znosiłem aż wreszcie stwierdziłem, że pora coś zmienić. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Pomysły nie chciały przyjść do głowy. Aż wreszcie trafiłem na Désir Éternel Homme. Niby nic, a naprawdę działa. W feromony nie wierzyłem dopóki nie skorzystałem z tych perfum. Okazały się prawdziwym sukcesem i dzisiaj dzięki nim mam naprawdę ogromne powodzenie. Wreszcie to ja mogę wybierać z którą kobietą chcę się spotkać. Otaczają mnie piękne kobiety, których obecność obok mnie wzbudza prawdziwą zazdrość w innych facetach. Nie mogłem lepiej trafić. Polecam Désir Éternel Homme wszystkim facetom, którzy chcą poczuć się pewnie i męsko.

grzegorz, lat 34

Zawsze chciałem żeby kobiety do mnie lgnęły, pech jednak chciał, że zawsze lgnęły do moich kumpli. Ja byłem co najwyżej dobrym kolegą do pogadania. Chciałem to zmienić, ale jakoś nie wiedziałem jak. Aż któregoś dnia trafiłem na reklamę Désir Éternel Homme. Feromony i perfumy w jednym wydawało mi się ciekawym połączeniem. Wprawdzie nigdy nie ulegałem takim pokusom, ale stwierdziłem, że może wreszcie warto spróbować. Ostatecznie zamówiłem i nie żałuję. Dzisiaj jestem wiernym klientem, który regularnie kupuje Désir Éternel Homme. Kiedy tylko kończy się jedna buteleczka, zamawiam kolejną. To wyjątkowe perfumy sprawiły, że wreszcie mam to, czego zawsze chciałem. Kobiety patrzą na mnie z pożądaniem, uwielbiają moje towarzystwo, same szukają kontaktu. Super produkt!

Sebastian, lat 36

Nie ma co się oszukiwać: latka lecą. A to z kolei sprawia, że kobiety coraz częściej wybierają młodszych. Jakoś nie chciałem tego przełknąć. Lubię piękne kobiety, a one coraz częściej zaczęły zamieniać mnie na młodszych. Pewnego wieczoru kolega podsunął mi Désir Éternel Homme. Najpierw go wyśmiałem, stwierdziłem, że wciska mi jakiś kit o feromonach. Potem stwierdziłem, że w sumie to mogę spróbować bo tak naprawdę to co mi szkodzi. I naprawdę się zaskoczyłem. Nie myślałem, że to może tak działać! Babeczki zaczęły mnie znowu zauważać, a młodsi przestali mieć dla nich znaczenie. Znowu poczułem się stuprocentowym mężczyzną. Nie zamierzam rezygnować z Désir Éternel Homme. To perfumy, które będą ze mną już zawsze.

Adrian, lat 38

Zawsze brakowało mi pewności siebie. Próbowałem wszystkiego, ale piękne dziewczyny mnie onieśmielały. Wszystko zmieniło się, gdy od kumpla dostałem Désir Éternel Homme. To wyjątkowe perfumy, dzięki którym kobiety same do mnie lgną, a ja czuję się pełnowartościowym, atrakcyjnym mężczyzną.

Antek, lat 23