Komentarze 

 
#70 Angelika 2016-02-01 13:57
Lekcję makijażu u Pauli dostałam w prezencie i jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na osobę, która krok po kroku nauczyła mnie perfekcyjnego makijażu. Indywidualne podejście, świetna atmosfera i przede wszystkim prosty przekaz. Wiem już co jest zbędne, a w co muszę się zaopatrzyć. Poprosiłam abyśmy skupiły się na oczach, (kolor "śliwkowy" już nie będzie mi obcy:)) ponieważ zawsze miałam z tym problem, ale jak Paula pokazała mi swoje sposoby- byłam w szoku, że mi się udało. Z taka wiedzą, nie trzeba już oglądać filmików, które pokazują..tak naprawdę nic. Paula to osoba, która się na tym zna i widać, że to uwielbia! Dzięki temu i kursantka będzie zachwycona. Po każdym już zrobionym makijażu nie chciałam tracić tego widoku z oczu, ale niestety lekcja się kiedyś musiała skończyć. Teraz czekam na nowe pędzle i będę ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć! Dzięki wielkie!
 
 
#69 Agata 2016-01-01 16:19
Analiza kolorystyczna i lekcja makijazu u Pauli to byly dla mnie dwie niezapomniane przygody. Paula pomogla mi odkryc moja kobiecosc i wydobyla na swiatlo dzienne moje indywidulane cechy urody. Stosuje na codzien jej zalecenia przy wyborze kolorow, kosmetykow, sposobu wykonywania makijazu. W nowo odkrytej gamie barw czuje sie swietnie, kobieco i wyjatkowo. Dziekuje Paula!
 
 
#68 Anna 2015-11-26 19:49
Zdecydowanie polecam lekcję u pani Pauli. Solidna porcja profesjonalnej wiedzy, indywidualne podejście . Z lekcji wyszłam podbudowana we własnej samoocenie i praktycznie od pierwszego dnia stosuję wszystkie wskazówki w praktyce.
MOCNO POLECAM !
 
 
#67 Eliza 2015-03-10 15:59
Bardzo dziękuję za lekcję makijażu. Doskonale przeprowadzona, ogromny profesjonalizm, ogromna wiedza. Dziękuję za nauczenie mnie jak się malować. Nie przypuszczałam, że to takie proste, że wystarczy poznać pewne sztuczki. Polecam lekcję makijażu wszystkim kobietom w każdym wieku
 
 
#66 Beata 2014-06-30 15:28
Paulo, jestem Ci ogromnie wdzięczna za piękny i trwały makijaż ślubny. Dziękuję Ci, że mogłam liczyć na Twoja pomoc w przygotowaniu mnie i mojego męża. Jestem bardzo szczęśliwa, że to właśnie Ty nas malowałaś i że efekt Twojej pracy był tak fantastyczny. Czułam się pięknie i bardzo kobieco, oraz bezpiecznie, że przez całą noc wyglądam super. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję i polecam Twoje usługi każdemu!