Odczynianie klątw oraz czarów

Klątwa, to niekorzystna energia magiczna nadana do adresata w okresie poprawnego obyczaju magicznego. Polega on na tym, że człowiek komuś źle życzy i ta fatalnie życząca postać lub wynajęty przez nią ekspert wymawia w odpowiednim rytuale magicznym jej typ, długość twierdzenia, kogo on dotyczy i jakiej dziedziny życia. Samodzielna próba odczynianie klątw i uroków, zatem odciążenia się od tego gatunku energii wychodzących z klątw, spełniona przez niewtajemniczoną osobę, jest niepożądana, bowiem tego rodzaju zachowanie może dać nasilenie się działania klątwy oraz uszczerbek na zdrowiu.

Czy magia miłosna jest pewnym ratunkiem na osiągnięcie czyjejś miłości?

Po magię miłosną sięgają zwłaszcza osoby, które odnalazły się na znamiennym życiowym zakręcie i tkwią w obliczu odejścia z partnerem czy przewidują, iż współmałżonek odsuwa się od nich i chcą zatrzymać go za całkowitą cenę. I tak odpowiednio można najprościej uszczegółowić magię miłosną – jako rodzaj na otrzymanie czyjejś miłości, na powrót partnera, na złapanie go przy sobie za całkowitą cenę. Czy urok magia miłosna jest dobrym ratunkiem na osiągnięcie czyjejś miłości? To pozyskanie czyjejś miłości na siłę, to ujęcie kogoś przy sobie na siłę, to utworzenie czegoś oszukanego, co odległe jest od miłości a przypomina bardziej ujarzmienie drugiego człowieka. Na siłę, przeciw jego woli. A jeśli go nie posiądziemy, potrzeba zezwolić, by ta osoba odeszła. Na nas też gdzieś oczekuje i prawdziwa miłość, która się nie skończy, i rzeczywiste zadowolenie, które będzie nadnaturalne w swój naturalny sposób i do którego nie będziemy wymagali żadnego obrządku ewentualnie zaklęcia.

Najintensywniejszy czar sercowy – czarna magia

W naszym życiu występują rozmaite niepozytywne przejścia: nadzwyczajne zbiegi okoliczności, sytuacje, w których ciągle ponosimy krzywdy, zarówno materialne jak i niematerialne, odczucie, że przez lata przebywasz w sytuacji bez wyjścia, wpadasz się w zamkniętym kręgu zjawisk, wszystkie dążenia spełzają na niczym, wyszukujesz miłości i stale osiągasz zawodu. Jest, iż wszystkie lata egzystujemy w takim stanie, uważając, iż tak ma być. Przypuszczalnie jesteśmy pod bodźcem czarnej magii. Magia, to rządzenie energią w różnych celach. Jedynie zamysły mogą być odmienne i możliwość zastosowania energii. Stosuje się wówczas, iż jeśli ktoś ma nieprzyzwoite cele i kombinuje energią bez wiedzy i akceptacji osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie wyłącznie zręczność rujnowania innym ludziom, ale często praca psychoterapeutyczna, samoanaliza siebie i swoich postaw. Ocena, która regularnie przyzwala na poznanie, dlaczego nienawidzę tej osoby, dlaczego potrzebuję jej zaszkodzić, czy mam takie upoważnienie, co z tego wyniknie dla mnie i dla innych? Faktyczne uprawianie magii, to zręczność rozkwitu na każdej względnej platformie etycznej i moralnej też, która na tyle rozbudowuje świadomość siebie, świata, wydarzeń, iż zbędne są każde działania fizyczne, wystarczy skoncentrowana myśl.

Ciekawa www strona czarna magia miłosna zobacz koniecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *