Moda na plażach

Trzeba przyznać, że dzisiaj plaże pozwalają nam się pokazać zupełnie z innej strony zwłaszcza, jeśli mówimy o modzie, w której ostatnio przeważają nie tylko marynarskie wzory, ale i też różne zwierzęce barwy z ciekawymi motywami.

Mniej odważne kobiety mogą tak naprawdę wykorzystać motyw kwiatów lub owoców. Trzeba też zauważyć jedno, że dzisiaj, jeśli chcemy się opalać to musimy sięgnąć po bikini, ponieważ jest to dobre wyjście. Jeśli w tym samym czasie najdzie nas ochota aby popływać to, wtedy przydatny wydaje się być tylko i wyłącznie kostium jednoczęściowy. Jeśli jednak chcemy być bardziej funkcjonalni.Wcześniejsza moda zmuszała nas do tego, że zależnie od tego co chcemy robić musimy dobrać właściwy kostium. Dzisiaj moda jednak nie zmusza nas do takiego wyboru, bowiem na rynku pojawiło się monokini. Jest to po prostu dobre połączenie kostiumu jednoczęściowego i bikini co tak naprawdę pozwala nam nie tylko bez przeszkód się opalać, ale również i pływać bez konieczności zmiany ubrania.

plaża

Sprawia to, że ubranie staje się w pełni uniwersalne dzięki czemu udaje nam się dużo zyskać. Jest to zupełnie nowe trendy w modzie, które od niedawno podbija polskie plaże. Trzeba przyznać, że takie zupełnie nowe połączenie w tej formie pokazuje nam co tak naprawdę powinno być najlepszym trendem na lato 2014.

Takie marynarskie motywy, czy też inne poziome paski w połączeniu z czerwonymi, czy też niebieskimi dodatkami.

Dla mniej odważnych pań są bardziej stonowane motywy, gdzie właściwie mamy do czynienia głównie z ładnymi nadrukami owoców . Bardzo dobrze na takich kostiumach prezentują się winogrona czy truskawki.

17 Comments on “Moda na plażach”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *