Bluzka ukrywająca niedoskonałości

Jak się chce to można w bardzo łatwy sposób ukryć wszystkie nasze niedoskonałości ciała. Jeśli zastosujemy się do kilku bardzo ważnych zasad to od dzisiaj możemy wyglądać znacznie szczuplej. Bluzka to ważna część naszej garderoby, która zakładana jest na mniej i bardziej ważne okazje. Trzeba wiedzieć, co i jak zrobić żeby była naprawdę dobrze dopasowana.

Wielu z nas wydaje się, że jeśli kupimy większy rozmiar to wszystkie niedoskonałości naszego ciała znikną i będą dobrze zamaskowane. Poniekąd daje to efekt, ale wszystko zależne będzie od tego jak dużą bluzkę kupimy. Wiele razy widziałyśmy na ulicy kobiety, które trochę przesadziły z rozmiarem i wyglądały po prostu fatalnie.

Kolor na pewno powinien być ciemny, ale nie możemy się przez całe życie ubierać na czarno. Warto eksperymentować z kolorami, które do nas pasują. Wybierając jasną bluzkę trzeba od razu wybrać jasne spodnie albo spódnice. Nie będzie wtedy jedno z drugim kontrastowało i od razu zaczniemy wyglądać znacznie lepiej. Unikajmy dużych guzików. Najlepiej żeby bluzka była z dekoltem. Nie kupujmy golfów, a już na pewno takich obcisłych. Bardzo dobrze wyglądają bluzki w paski ukośne. Można dzięki temu zamaskować wiele niedokonaności naszego ciała. W dobrze dobranej bluzce nawet kobiety, które mają dużą nadwagę będą wyglądały znacznie lepiej. Nie bójmy się eksperymentować ze strojem. Najważniejsze to czuć się w nim dobrze.

11 Comments on “Bluzka ukrywająca niedoskonałości”

  1. Wspaniałe przedstawienia, bardzo pouczające. Zastanawiam się, dlaczego przeciwległe specjaliści z tej branży nie uświadomić. Musisz kontynuować pisanie. Jestem pewien, że masz już bazę dla wielkich czytelników!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *